Widzenia z dzieckien

Qwerty12345

Widzenia z dzieckien

Postautor: Qwerty12345 » 26 mar 2018, o 21:52

Witam mam zasądzone weekendy z moim dzieckiem Mam również zasądzone godziny. Ani ja ani Matka mojego dziecka nie Trzymamy się ich aż tak skrupulatnie ja odbieram dziecko wcześniej w piątki i odwożę później w poniedzialki prosto do szkoły. Ustalone godziny to od piątku 17:00-19 do niedzieli do 19. Bardzo często zdarza się że pracuję w niedzielę i nie jestem w stanie odwieźć dziecka na godzinę 19 i muszę tpo robić wcześniej.jednak matka dziecka robi wszystko żeby mi tę sprawę utrudnić.poniewaz zaczynam pracę o 19nie mogę dowieźć dziecka (80km)na te godzinę. Zdarzają się sytuacje gdzie sama matka prosi mnie o dłuższą opiekę i wtedy odbiera je ze swoim mężem...jednak gdy sytuacja jest odwrotna ciągle jest sprzeciw.prxypadaja święta i mam zasądzone od sobotę godz 12-do pon do 19...dziecko zamierzam odebrać w niedzielę rano ponieważ nie mam innej możliwości.staram się dogadywać z matką dziecka ale jest to tylko możliwe tylko wtedy kiedy ona potrzebuje wolnego czasu bez dziecka .czy mogą być jakieś konsekwencje w związku z moimi odbiorami dziecka skoro obydwoje nie trzymamy się wyznaczonych godzin?

ciopas

Re: Widzenia z dzieckien

Postautor: ciopas » 28 mar 2018, o 10:42

Zawsze możesz wnieść sprawę do sądu o niewywiązywanie się z założeń podjętych w pierwszym orzeczeniu. Może spróbuj skonsultować to z jakimś lepszym prawnikiem. Jeśli o Kraków chodzi o rodzinne sprawy to domena np. p. mec. Justyny Węgrzynowicz-Cichońskiej. Cierpliwa, słucha uważnie, naprawdę pomaga.