Strona 1 z 1

adwokat

: 11 sty 2018, o 17:35
autor: roger51
Witam,
mój siedemnastoletni syn ciągle pakuje się w kłopoty. Bójki, pobicia i kradzieże zdarzają się bardzo często. Niestety ostatnio przebrała się miarka i został aresztowany. Jedyne co mogę dla niego zrobić to wynająć mu dobrego adwokata. Myślałem o http://www.adwokat-jakubowski.pl/ ale nie wiem czy jest odpowiedni do takich spraw. Proszę o opinię tych , którzy korzystali z usług tej firmy w podobnej sprawie.

Re: adwokat

: 4 mar 2018, o 13:00
autor: kolos
Wiesz co, no w takich sprawach rodzinnych delikatnych to przyda się jakiś doświadczony prawnik w prawie rodzinnym. Ja znam z Krakowa tylko Węgrzynowicz-Cichońską, ale to sensowna osoba, więc może do niej spróbujesz się udać? Mi pomogła, też od znajomej słyszałem pozytywną opinię.

Re: adwokat

: 13 mar 2018, o 19:50
autor: mared434
Jeśli szukasz dobrego, skutecznego i zaufanego adwokata to sprawdz http://radcakancelaria.pl/ . Załozycielem kancelarii jest Pan Paweł Narożny, specjalizujacy sie w prawie gospodarczym. Wiele osob ma problem z odszkodowaniem, tutaj na pewno znajdziesz pomoc.

Re: adwokat

: 23 mar 2018, o 16:46
autor: Sinda
Ja bym syna ubezwłasnowolniła. Jeśli jesteś z Krakowa to mogę śmiało polecić w rodzinnych sprawach Panią mec. Węgrzynowicz Cichońską. Spokojna osoba, której można się zwierzyć, wysłucha, doradzi najlepsze opcję, jest również chętna pomóc w postępowaniu.