Samochód

kabanosik

Re: Samochód

Postautor: kabanosik » 26 mar 2019, o 13:53

Prawie każdy ma swój własny ulubiony sklep z częściami, więc nie wiem czy pomogę, gdy zaoferuję coś od siebie :) Bardzo lubię Sklep z częściami KIA i Mitsubishi: https://sklep.szic.pl/samochody-kia Części są najwyższej jakości, ceny są bardzo przystępne. Nie muszę się martwić, kiedy mój samochód ma gorsze chwile.

czarnulka

Postautor: czarnulka » 27 mar 2019, o 13:47

cezar123 pisze:Mam pytanie, może orientujecie się gdzie można nabić klimatyzację?

Mnie jeszcze przed sezonem czeka niestety naprawa klimatyzacji samochodowej poznań na szczęście jest niedaleko Puszczykowa, a tam, na ulicy Nadwarciańskiej, znajduje się firma Proserwis, w której pracują prawdziwi specjaliści od klimatyzacji. Już nie raz korzystałam z ich usług i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Dużo nigdy nie musiałam zapłacić, a naprawa przebiegała szybko i sprawnie ;)

ursus

Postautor: ursus » 27 mar 2019, o 14:48

Wszyscy moi przyjaciele zbierają na wesele, a ja zbieram na nowy wózek :p Czuję się z tym trochę egoistycznie, ale już zdecydowaliśmy z partnerką, że ślubu raczej nigdy nie będzie.

Janowski

Postautor: Janowski » 9 kwie 2019, o 13:01

Mnie nie tak dawno padł akumulator, więc w tym segmencie na świeżo mogę polecić sklep motoryzacyjny w Warszawie - Jaro-Filtr. Zakupiony przeze mnie akumulator sprawuje się jak na ten moment bardzo dobrze :D. Mam nadzieję, że będzie bardziej żywotny niż jego poprzednik haha :D. Na dodatek cena akumulatora nie była zbyt wysoka a obsługa klienta całkiem miła :).

Karolszon

Postautor: Karolszon » 10 kwie 2019, o 10:12

U mnie - odpukać - samochód działa sprawnie, serwisowany raz do roku :)

MariuszeK245

Postautor: MariuszeK245 » 21 maja 2019, o 19:27

Ja już mam kilkunastoletni samochód i właśnie zacząłem się zastanawiać czy to nie najwyższa pora, żeby go zmienić. Obecnie przeglądam ofertę na https://lexuswarszawa-pulawska.pl/ i szczerze mówiąc jestem zainteresowany kupnem lexusa ls. Co prawda jest to dość elegancki samochód, ale myślę, że pasowałby mi w pełni :)

Kaspierzycka

Postautor: Kaspierzycka » 10 cze 2019, o 14:56

Ja za to przez długi czas miałam problem z znalezieniem hurtowni, która posiada nie tylko bardzo szeroką ofertę ale również tanią. Całe szczęście posłuchałem rady mojego znajomego i nawiązałem współpracę z hurtownią samochodową z Łodzi - https://gabrielmotoparts.com/oferta/sklep-motoryzacyjny-lodz. Części są bardzo dobrej jakości a ceny nie są wygórowane.

kingston

Postautor: kingston » 28 cze 2019, o 06:10

Mając własny samochód trzeba o niego jednak dbać, żeby mógł działać sprawnie i służyć nam w miarę długo będąc w dobrym stanie. Jednym z naszych obowiązków jest więc choćby wymiana filtrów silnikowych, bez których raczej nasze auto nie będzie zbyt sprawne. Mówiąc konkretnie to zobacz tutaj dlaczego warto to robić i jakie filtry silnikowe potrzebne są w samochodzie.

kingston

Postautor: kingston » 5 lip 2019, o 07:35

W przypadku samochodu najlepiej znaleźć dobrego fachowca. Gdzieś była mowa o klimatyzacji, a wiadomo, że o nią w aucie trzeba szczególnie dbać. W jaki sposób, można dowiedzieć się czytając: http://blogstyle.pl/jak-dbac-o-klimatyzacje-samochodowa/. Trzeba przecież dokonywać przeglądów, wymieniać poszczególne elementy czy choćby właśnie nabijać. Dzięki temu klima będzie nam długo służyła.

Janowski

Postautor: Janowski » 9 lip 2019, o 09:41

Ja ostatnio miałem problem z moim samochodem. Chciałem nim jechać z rana do sklepu, ale niestety nie chciał odpalić... Okazało się, że akumulator mi padł. Całe szczęście blisko mojego miejsca zamieszkania znajduje się sklep z auto częściami w Wejherowie i tam kupiłem nowy akumulator, który mam nadzieję, będzie mi długo służyć haha :D.