SPÓR O DZIECKO

Paulina1609

SPÓR O DZIECKO

Postautor: Paulina1609 » 13 wrz 2016, o 13:22

Witam jestem matka 2 letniego Kacperka,mój problem polega na tym iż ojeciec dziecka sie wogole nim nie interesuje chyba ze przed policja czy sadem wtedy robi z siebie '' super tate'' ogolnie od kad maly sie urodzil robil mi wieczne wyrzuty ze nie mam dla niego czasu itp.. ogolnie chodzilo o blachostki jest on strasznie agresywnym czlowiek naduzywa tez narkotyków.Wkoncu przyszedl ten czas ze odeszlam od niego zamieszkalam u mamy ze wzgledu przede wszystkim na dziecko przyjezdzal wszczynal awantury itp.. wkoncu GOPS wytapil z wnioskiem do sadu o ustalenie praw rodzicielskich niestety nie wiem dlaczego prawa rodzicielskie do kacperka zostaly mi ograniczone z nadzorem kuratora i wstawieniem sie na terapie psychologiczna z tym ze dziecko zostaje u mnie dostosowalam sie do wyroku w calosci ale to nic nie daje bo w dalszym ciagu przez mojego bylego partanera sa wszczynane awantury na dziecko nie lozy nic wniosek o alimeny juz jest zlozpny i chcialabym sie dowiedziec co moglabym zrobic zebysmy z synem mieli wkoncu swiety spokuj od ciagly awantur intewencji i przede wszystkim zeby w wyniku ciaglej klotni o niego nie zabrali mi go :( :?: :?: :?: :( :( :(