Zdeterminowany Prawnik potrzebny

Tata 1973

Zdeterminowany Prawnik potrzebny

Postautor: Tata 1973 » 31 maja 2016, o 23:17

Witam Panie Prawniczki i Panów Prawników.
Poszukuje bardzo dobrego prawnika- zdeterminowanego i takiego który zaangażuję się w sprawę. Chodzi o sprawę rodzinną dot. widzeń z moim dzieckiem które utrudnia mi od kilku lat moja była partnerka. Wraz ze swoim prawnikiem i rodziną sterroryzowała mnie kompletnie. Sądy są pobłażliwe policja i prokuratura ignoruje sprawę i w ogóle nie podejmuje nawet minimum czynności- Mimo iż mam do tego prawo i wyrok Sądu nie widuję dziecka i nie mogę się kontaktować .Kompletnie nie wiem co się dzieje z dzieckiem. Proszę by nie dawać mi jakiś rad i nie pytać czy zrobiłem to lub tamto bo zrobiłem wszystko Kurator z którego muszę płacić Badania w RODK które nie doszły do skutku. dziesiątki skarg itp W sekretariacie Sądu znają mnie po imieniu.10 segregatorów- pozwów skarg wniosków dowodów i co ?? G..o! Wiec proszę niech odezwie się prawnik z kuj.pomorskiego który pomoże mi w tej sytuacji komu nie jest obojętne traktowanie ojców tylko jako bankomatu przez matki które uprowadzają dzieci by pozniej przed Sądem argumentować wszystkie swoje wyczyny "dla dobra dziecka". Uprzedzam że sprawa będzie trudna. Zdecydowanemu opiszę całość spawy by ocenił czy po tym co przeczyta podejmie się spraw bo na pewno będzie ich kilka. Ja już nie mam siły. Nie mam siły też na prawników którzy biorą furmankę pieniędzy by pózniej wysyłać aplikantów mylących daty urodzin dziecka lub samych prawników którzy nie rozumieją że czas ucieka i każdy tydzień bez kontaktu z dzieckiem to kolejna przepaść którą będzie trudno przeskoczyć. Najbardziej dobija mnie własna bezsilność i ignorancja Sądu wobec przedstawianych dowodów- bezczelność uczestniczki i jej adwokata. NIECH MI KTOŚ POMOŻE!!! Tylko prawnik który się zaangażuje w sprawę bo tu chodzi o moje dziecko proszę. Mój e-mail : zdesperowany.ojciec@gmail.com lub przez forum- Pozdrawiam.

Kordek
Kontaktowanie:

Re: Zdeterminowany Prawnik potrzebny

Postautor: Kordek » 20 cze 2016, o 00:09

Musisz walczyć i szukać naprawdę dobrego prawnika

Taria
Kontaktowanie:

Postautor: Taria » 22 cze 2016, o 23:24

To prawda bez prawnika sobie nie poradzisz

Kanders

Postautor: Kanders » 19 cze 2017, o 11:52

Jeśli wciąż szukasz prawnika to polecam tę kancelarię: http://www.kalicinski-kancelaria.com/
Korzystałem kilka razy z ich usługi naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić. Pełen profesjonalizm.

Oliwier7

Postautor: Oliwier7 » 25 sty 2018, o 19:55

Możesz również zajrzeć http://radcaprawny.pro/ Profesjonalne podejście do sprawy. Konkretni ludzie we właściwym miejscu.

wypadekprzypracy
Kontaktowanie:

Postautor: wypadekprzypracy » 22 lut 2018, o 19:32

Z tego co piszesz sprawa jest poważna. Zawsze wtedy kiedy chodzi o dzieci sprawa jest trudna i emocjonalna. Ja co prawda nie musiałam z mężem iść do sądu w sprawie dzieci ale łatwo nie było nawet w czasie rozwodu. Bardzo mi wtedy pomógł adwokat http://krzysztofsupel.pl/. Bardzo rzetelny adwokat i można go nazwać zdeterminowanym, bo do każdej sprawy podchodzi indywidualnie.