Makler się wcina w nie swoje sprawy.

eternalpain9

Makler się wcina w nie swoje sprawy.

Postautor: eternalpain9 » 30 maja 2010, o 14:11

Nie wiem czy trafiłam dobrze, ale to co powiem chyba będzie się zaliczało do prawa rodzinnego.
No więc tak.
Moja koleżanka ma beznadziejny problem.Jej mama podpisała umowę z maklerem.No i gościu mieszka u nich zawsze do soboty, a niedziele im zostawia.Płaci za prąd, za internet,no wszystko było by dobrze gdyby nie wtrącał się do ich życia prywatnego.Umowa kończy się za miesiąc, ale moja koleżanka już nie daje rady.Nie może nic powiedzieć przy nim bo zacznie wtrącać swoje trzy grosze.Wczoraj na nią nakrzyczał, kiedyś zaczął robić im wyrzuty o szkole.Nie mają ze sobą nic wspólnego, miały być czyste interesy, a tutaj wyszło takie coś.Koleżanka chciała pogadać z mamą i owszem rozmawiała, ale niestety do niej nic nie trafia.Powiedziała mi, że chce uciec no, ale to chore rozwiązanie.Chciałabym prosić o jakąkolwiek pomoc, żeby jakoś zagiąć ee, że tak powiem legalnie tego gościa, żeby nie wcinał się do ich życia.To jest irytujące, bardzo.Miały wcześniej problemy z ojcem i powiem szczerze, że koleżanki psychika nie jest w idealnym stanie.Nie mówię, że jest wariatką, ale zaczyna wariować.Mam nadzieję, że sytuację przedstawiłam w miarę jasno i zrozumiale.
Pozdrawiam.

myszaa

Re: Makler się wcina w nie swoje sprawy.

Postautor: myszaa » 23 gru 2017, o 13:22

Szukałam informacji o maklerach na forum i nic nie znalazłam więc podepnę się pod hasło tutaj... Słuchajcie, chciałabym zacząć inwestować na giełdzie i nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. Zdaje sobie sprawę, że wybór maklera to ważna sprawa, żeby nie było np. sytuacji jak powyżej, ale jak go wybrać??? czytałam ten artykuł http://100dia.pl/jak-wybrac-dom-maklerski, ale potrzebuję bardziej profesjonalnej opinii

e-Doradca
Kontaktowanie:

Re: Makler się wcina w nie swoje sprawy.

Postautor: e-Doradca » 25 gru 2017, o 11:59

Sprawdzone konto maklerskie, to absolutna podstawa. Zaufany partner w interesach, pozwala uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji.