Powtórka badań DNA-ze szpiku kostnego???

Magda1984

Powtórka badań DNA-ze szpiku kostnego???

Postautor: Magda1984 » 8 lis 2015, o 15:48

Witam mam poważny problem z"dziadkami"mojej córki.Otóż w styczniu 2015 roku mialam sprawe sadowa o alimenty i ustalenie ojcostwa-badania DNA zostały wykonane drogą sądowa tak jak życzył sobie tego ojciec dziecka, wkonane w Instytucie Medycyny Sadowej był to wymaz ze śliny pobrany ode mnie jako matki, ojca i dziecka (corka miala 6miesiecy)-oczywiście badanie bylo pozytywne i potwierdził ojcostwo.Ojciec uznal dziecko w sadzie placi alimenty, nie jestesmy w zadnym zwiazku, bardzo zadko odwiedza dziecko-ciagne go na sile i do niczego wiecej sie nie poczuwa. Natomiast rodzice 35-letniego ojca-czyli dziadkowie naszej córki nadal mu wmawiaja ze to nie jego bo on jest brunetem a corka blondynka -ja jako matka i wszyscy z mojej str.rodziny tez, ze badania sfalszowalam bo pracuje z lekarzami-recepcjonistka w prywatnej przychodni leczenia (ale w innym miescie niz mieszkam i w innym gdzie bylo robione DNA) Panstwo życzą sobie powtórki DNA ale ze SZPIKU KOSTNEGO !!!Jestem pelna obaw czy to jest bezpieczne dla dziecka? Jak sie je wykonuje i czy w ogóle sa takie? Jakie sa skutki uboczne czy powiklania dla dziecka? ZAZNACZAM ojciec dziecko uznał, to tylko kaprys "dziadków" Boje sie ze naraze dziecko a ich fanaberie i tak sie nie skacza.Corcia ma teraz 16 miesiecy jest zdrowa dobrze sie rozwija.Zaproponowalam badanie z krwi ale oni nie chca.Martwie sie o dziecko ale jeśli odmowie to beda nadal dreczyc ze to nie jest ich wnuczka.Blagam o pomoc co mam zrobic?

kolos

Re: Powtórka badań DNA-ze szpiku kostnego???

Postautor: kolos » 29 cze 2018, o 17:40

Mało jest to sensowne tworzenienazw.pl/sybmole-ochronne-znakow-towarowych/