Kurator a wyprowadzka

Kunka22599

Kurator a wyprowadzka

Postautor: Kunka22599 » 30 wrz 2015, o 20:33

Witam, mam taki problem mam 16 lat i od niedawna zostałam objęta opieką kuratora. Mieszkam tylko z mamą, nie dogadujemy się po skończeniu 18 lat mam zamiar się usamodzielnic, oczywiście mama nie ma z tym problemu. Ostatnio wspominając o tym kuratorce powiedziała że majac kuratora nawet do 18 roku życia nie łatwo bedzie mi sie wyprowadzic od mamy bo sad moze sie na to nie zgodzić. Nie mam zamiaru sprawiać rodzicom problemow wychowawczych, jestem w pierwszej klasie liceum. Czy jeśli nie bedzie zadnych problemów to moge pozbyć sie kuratora przed 18stymi urodzinami i nawet gdyby przedłużal opieke nade mna to moge sie wyprowadzić od mamy ? Ps. Mam depresję na ktora sie wszyscy wokół powołują. A kuratora mam za dokuczanie koleżance czego nawet nie mogli mi udowodnić ale jak wiadomi pieniądze czynia cuda :) prosze o odpowiedz bardzo sie stresuje :/

kluczar

Re: Kurator a wyprowadzka

Postautor: kluczar » 16 lis 2015, o 12:04

Najpierw zaleca się załatwienie sprawy bez prawnika, polubownie. Przez całe życie będziesz miała matkę, zobacz co możesz zrobić by naprawić te relacje. Poza tym będziesz musiała znaleźć sobie dobrą pracę, by się utrzymać.

kolos

Postautor: kolos » 29 cze 2018, o 17:40

Nawet nie bawcie się w takie dyskusje tworzenienazw.pl/sybmole-ochronne-znakow-towarowych/

waga

Postautor: waga » 18 lip 2018, o 19:20

Jeżeli do osiemnastego roku życia twoje zachowanie się poprawi i kurator zauważy poprawę i spróbujesz z nim załatwić sprawę polubownie to jest szansa że pozwoli ci się wyprowadzić, jeśli oczywiście będziesz rokowała dobrze
Zobacz, jakie ćwiczenia na biustu ujędrnienie naprawdę działają!