Problem z rodzicami

KanekiTG

Problem z rodzicami

Postautor: KanekiTG » 15 kwie 2018, o 21:23

Witam,
Moja dziewczyna ma problem z rodzicami.
Odkąd jej rodzice się dowiedzieli że była molestowana przez starszego brata jest przetrzymywana w domu, nie może nigdzie wychodzić i z nikim rozmawiać, 0 telefonu, 0 internetu, 0 widywań z znajomymi tylko do szkoły może iść gdzie jest zaprowadzana i odprowadzana przez rodziców. Na dodatek jej rodzice zmuszają ją do brania leków na uspokojenie (Lorafen czy jakoś tak) i jeszcze jeden inny lek mimo iż psychiatra powiedział że nie potrzeba, zmuszana była również do brania tabletek antykoncepcyjnych. Jej matka twierdzi że może wszystko bo jest rodzicem i może robić co chce bo to jej córka. Jest straszona przez rodziców, szantażowana i kontrolowana. Sprawdzają jej wiadomości na telefonie, zdjęcia, przejęli jej konto na facebooku i czytają wiadomości. Dziewczyna błagała o pomoc, aby ktoś jej pomógł bo już nie wytrzymuje. Ma myśli samobójcze, nie ma chęci do życia, a teraz na dodatek został jej odebrany kontakt ze mną. Ona ma 15 lat, wkrótce 16 lat. Może mi ktoś doradzić co robić?
Zgłosiłem to na policje jednak to nic nie pomogło bo policja stwierdziła że z rozmowy z rodzicami nie wynika na to że dzieje się jej krzywda.
Posiadam nagrania z rozmowy z dziewczyną gdzie bardzo płacze, opisuje co się dziele, opowiada o molestowaniu przez brata i błaga o pomoc.

Bardzo proszę Was o szybką pomoc bo nie wiem co robić i jak jej pomóc :(
Dziękuję :(