Strona 1 z 1

Wynagrodzenie nieadekwatne do wynagrodzenia z oferty pracy

: 20 lut 2014, o 19:25
autor: 1991
Witam serdecznie, nie wiem do kogo sie zglosic,a mam wielki problem, tzn. moj ojciec. Podjal on prace w zakladzie stolarskim, w ofercie pracy napisane bylo, ze minimalne wynagrodzenie wynosi 2500zl brutto. Na dzien dzisiejszy ojciec zarabia netto 1400zl. Moje pytanie brzmi: czy grozi pracodawcy jakas kara, za to, ze rzeczywiste wynagrodzenie nie jest adekwatne do wynagrodzenia z oferty pracy?
Z gory dziekuje za odpowiedz.

Re: Wynagrodzenie nieadekwatne do wynagrodzenia z oferty pracy

: 20 lut 2014, o 22:02
autor: jaga
Nic nie grozi pracodawcy
Tato podpisując umowę wiedział ile będzie zarabiał -w umowie jest zapis
wynagrodzenie ...........

Re: Wynagrodzenie nieadekwatne do wynagrodzenia z oferty pracy

: 19 lip 2017, o 22:52
autor: kedos
Przy zleceniu jest podobnie?

Sam zarabiając wcześniej na etacie widziałem, na czym to polega. Koledzy na tych samych stanowiskach i wykonujący te same czynności w europie zachodniej i północnej otrzymują 4 razy wyższe wynagrodzenie niż w Polsce. Wszyscy wiemy że to z powodu różnicy w kursach pomiędzy euro i złotówką. Dlatego zdecydowałem się przejść na swoje i zarabiać w internecie pieniądze. Pewnie zastanawiasz się jak zacząć i wypromować bloga. Bardzo skuteczna strategia, to gdy ktoś do ciebie piszę i prosi o coś to pomóż mu. Udziel mu odpowiedzi na zadane pytanie, jeśli rozwiążesz jego problem to na pewno zostanie twoim czytelnikiem na długo, a nawet klientem lub współpracownikiem. Facebook to dzisiaj najpopularniejszy serwis społecznościowy i wiesz, co warto tam być i prowadzić chociażby swój fanpage. Wrzucać tam link do wpisu bo to oczywiście wpływa na pozycjonowanie, ale również umieszczenia takiego przycisku lubię to na stronie sprawia, że czytelnik chętnie dzieli się tym wpisem z innymi. Sam sprawdzisz czy blog o zarabianiu może przynosić duże dochody. Nie musi kopiować linku i wklejać na swoim profilu Facebook, tylko klika lubię to i już twój wpis leci w świat :)

Na koniec tematu jak wypromować bloga, pragnę powiedzieć Ci że nie jest to nic trudnego. I tak siedzisz w sieci i przeglądasz strony, czytasz coś albo oglądasz na youtube filmy. Zarabianie w Internecie staje się coraz bardziej powszechne. Zostawiasz komentarz i on dla Ciebie pracuje już dożywotnio. Na Youtube też można zostawić link, ale lepiej nagrywać własne wideo. O tym jeszcze napiszę, ale jeszcze nie teraz, przyjdzie pora na zarabianie z Youtube. A ty jaki masz sposób na to jak wypromować bloga?

Re: Wynagrodzenie nieadekwatne do wynagrodzenia z oferty pracy

: 19 gru 2017, o 00:21
autor: e-Doradca
Zarabianie przez internet faktycznie staje się coraz powszechniejsze. Darmowe platformy blogowe z pewnością temu faktowi sprzyjają. Oczywiście nie jest to zajęcie dla każdego, trzeba mieć do tego trochę pasji i duuużo cierpliwości.

Re: Wynagrodzenie nieadekwatne do wynagrodzenia z oferty pracy

: 28 gru 2017, o 12:48
autor: Witt111
ciekawy temat

Re: Wynagrodzenie nieadekwatne do wynagrodzenia z oferty pracy

: 23 sty 2018, o 14:16
autor: kronos
No niestety tak już jest w polskim prawie, że są luki i nic z tym nie można zrobić. Dlatego wiele firm to wykorzystuje. Np zakłady pracy chronionej - tam powinny być częste kontrole bo same tego doświadczyłem.

Re: Wynagrodzenie nieadekwatne do wynagrodzenia z oferty pracy

: 26 sty 2018, o 12:23
autor: Paulina55
Ciekawy temat. Ale raczej w tym przypadku pracodawca nie poniesie żadnych konsekwencji niestety