Praca w domu

czekoladowy15

Praca w domu

Postautor: czekoladowy15 » 3 wrz 2019, o 14:03

Myślałyście kiedykolwiek o tym, aby zacząć zarabiać w internecie? Wydaje mi się, że to też może być całkiem dobry pomysł na zarobek. Tym bardziej, że czytałam o takiej możliwości jak make-cash.pl/ i wydaje mi się to całkiem dobrą opcją. Warto się zainteresować.

anaksymander

Re: Praca w domu

Postautor: anaksymander » 4 wrz 2019, o 13:08

Ja ostatnio trafiłem na bardzo interesującą opcję, być może ktoś z Was również uzna, że ma spory potencjał na zarabianie z domu. Chodzi mianowicie tę platformę: https://talentuno.com/pl/matchmakers gdzie można zarejestrować się jako MatchMaker i zarabiać poprzez prowizję, którą otrzymać można za skuteczne polecenie kandydata pracodawcy właściwego talentu do jego zespołu :). Jeżeli ktoś ma wśród swoich znajomych ekspertów w swojej branży szukających ciekawych perspektyw zatrudnienia, to myślę, że na pewno można ich polecić i na tym zarobić ;).

adam78ceg

Re: Praca w domu

Postautor: adam78ceg » 9 wrz 2019, o 13:36

Jeśli miałaby to być praca dodatkowa do pełnego etatu, to ja nie dałbym już rady, za dużo na raz