Pożyczka od szefostwa a wypłata od firmy

Switek1910
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, o 01:25

Pożyczka od szefostwa a wypłata od firmy

Postautor: Switek1910 » 30 maja 2019, o 01:38

Witam. Jestem tu Nowy. Mianowicie chodzi mi o to że musiałem pójść na zwolnienie z powodu depresji. Przed pójściem miałem niestety przykre przezycia w firmie tkj. uśnijęcie. Zasnąłem w pracy... niestety szefowa nie potrafiła ze mną porozmawiać bo nigdy czasu dla mnie nie miała... Przed pójściem na leczenie chciałem pogadać I powiedzieć o wszystkich... gdy do tego doszło przez drugiego szefa, pdwiezli mnie do domu, a ja na drugi dzień podjąłem terapię. Po miesiącu każdy dostał wypłatę, ja nie. Odezwalem się wówczas do szefostwa. Szefowa powiedziała, że dopóki nie ureguluje długów, nie wypłaci mnie. Chodzi o to, iż zeszłego roku pożyczyłem od szefowej 5tys. W piśmie zatwierdzający to, napisałem że pozyczam od (imie i nazwisko) szefowej, a nie od firmy. Nie mam nawet kopi tego dokumentu. Słownie umówiliśmy się że mam rok na splacwnie. Umowa mi wychodzi 31 maja. Dostałem informacje że mam spłacić to do końca miesiąca. Ja nadal nie dostałem wypłaty, a tu przychodzi termin drugiej.
Teraz jest moje pytanie. Czy jeżeli ja sam chciałem i zapeoponowalem, że możemy pójść do notariusza i spisać pismo, że do końca roku rozłożona na raty kwota zostanie przeze mnie splacona, to będzie poprawnie prawnie?
Co Z moja wypłata nie wypłacona na czas? Nie zapłaciłem przez to telefonu, Internetu, kredytu, odsetki rosną...
Czy kredyt od szefowej A wypłata z firmy to to samo? Czy szefowa popełniła błąd?

Kordi33
Posty: 44
Rejestracja: 18 mar 2019, o 10:24

Re: Pożyczka od szefostwa a wypłata od firmy

Postautor: Kordi33 » 26 cze 2019, o 09:00

Witam. Ostatnio na blogu https://chwilowki-online-bez-weryfikacji.pl widziałem bardzo fajne artykuły na temat pożyczek i kredytów, polecam zajrzeć.

monmarek
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2019, o 19:19

Re: Pożyczka od szefostwa a wypłata od firmy

Postautor: monmarek » 30 cze 2019, o 19:20

Ja wolałbym nie wchodzić w takie układy, nie czułbym się z tym komfortowo

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości