Praca maszynisty

domen123

Praca maszynisty

Postautor: domen123 » 1 lut 2019, o 20:13

Witam,mam takie pytanie ponieważ zacząłem kursy na maszynistę. W Listopadzie miałem lekkiego doła po rozstaniu z dziewczyną, byłem u psychiatry który przepisał mi leki, leków tych nie brałem poradziłem sobie bez leków.. powiedziałem o tym psychiatrze i powiedział skoro nie brałem leków to znaczy ,że się nie leczyłem psychiatrycznie .. tylko ,że wykupiłem leki na receptę. I moje pytanie czy po takiej wizycie są jakieś przeciwwskazania do pracy jako maszynista ? Bo niby recepta wykupiona i czy to jest gdzieś w papierach i będzie przeszkadzać..czuję ,się dobrze psychicznie

macius

Re: Praca maszynisty

Postautor: macius » 1 lut 2019, o 22:31

Ja się niestety raczej słabo na tym znam. Nie będę w stanie tutaj pomóc.
Zły obraca wszystko w zło - nawet rzeczy, które mu się przygodziły w najlepszej postaci.

ewelcia

Postautor: ewelcia » 1 lut 2019, o 23:33

Nie słyszałam o takim przypadku jak Twój, ale mam przyjaciela który miał stwierdzoną chorobę psychiczną. Teraz już się jednak nie leczy, więc nie ma przeciwskazań do pracy (odbiera telefony na pogotowiu ratunkowym). Nie wiem jak bedzie w Twoim przypadku, poczekaj jeszcze na inne odpowiedzi.

nosek

Postautor: nosek » 19 lut 2019, o 02:29

Dużo informacji na temat form zatrudnienia, zarobków, czasu pracy itp. znajdziecie w serwisie https://poradnikpracownika.pl - dobra opcja, portal naprawdę pomocny i to nie tylko dla pracowników etatowych. Można znaleźć tam sporo informacji na temat zakładania działalności gospodarczej itp.

CezrovskyPL

Postautor: CezrovskyPL » 21 lut 2019, o 19:28

Tak jak powiedział Pan Maciek... Nie pomożemy, bo raczej nie mamy o tym fachu bladego pojęcia

tadkesz

Postautor: tadkesz » 3 mar 2019, o 17:44

Naprawdę ciężka sytuacja, nie wiadomo jak to ugryźć bez specjalistycznej wiedzy

czewojtek

Postautor: czewojtek » 20 mar 2019, o 13:46

Tutaj pewnie będzie to zależeć od interpretacji pracodawcy