Ochrona firmy przed upałami

MarioFog90

Ochrona firmy przed upałami

Postautor: MarioFog90 » 29 sty 2019, o 12:16

Chciałbym zabezpieczyć swoją firmę i pracowników przed nadchodzącym latem. Zeszłoroczne upały były momentami niebezpieczne i uznałem, że sam dostęp do wody nie wystarczy. Pomysł padł na zasłonięcie okien przed słońcem, ale nie chcę stracić naturalnego światła, dlatego żaluzje i rolety odpadają. Czy w takim razie folia przeciwsłoneczna będzie dobrym rozwiązaniem? Chcę zapewnić swobodę i komfort wszystkim, dlatego już o tym myślę. Lato w 2018 zaczęło się już od kwietnia dlatego się martwię, że się to niedługo powtórzy. Ktoś pomoże?

Robin

Re: Ochrona firmy przed upałami

Postautor: Robin » 31 sty 2019, o 00:15

Rolety, wentylacja - to co mi pierwsze przychodzi na myśl. Na pewno jak jest baaardzo gorąco nie ma co wychodzić na dwór. Jest ryzyko udaru

Jeremiasz85

Postautor: Jeremiasz85 » 1 lut 2019, o 09:33

Wentylacja musi być, inaczej będzie naprawdę gorąco.
_____
naprawa dachu

kasiama

Postautor: kasiama » 8 lut 2019, o 10:13

Po prostu zamontuj klimatyzację. Jest to jednorazowy wydatek, ale za to jaki komfort pracy. Możesz śmiało skontaktować się ze specjalistami z firmy http://centrumrekuperacji.pl/. Oni zajmują się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacyjnych.