Strona 1 z 1

Praca w aptece

: 29 lip 2018, o 21:12
autor: Ja123
Pracuje w aptece ,obsluguje kasę ale dostęp do kasy (pieniądze) maja rowniez inni pracownicy w tym kierownik apteki i niestety dosyc często sie zdarza ze na koniec dnia brakuje pewnych kwot czasami do 100 zł ale brak takowej kwoty pokrywa osoba która robi końcowe rozliczenie na koniec dnia .Moje pytanie brzmi czy kierownik ma prawo żądać pokrycia manka w kasie od osoby ,która robi końcowe rozliczenie kasy ,mimo iż dostęp do tej kasy mieli pozostali pracownicy?

 

Re: Praca w aptece

: 10 sie 2018, o 12:20
autor: podradomski_lucyfer
Witam,
to właśnie jest chory system i zła organizacja, można spotkać się z tym w wielu firmach...niedopuszczalne, ale wiele nie da się zrobić, chyba że zmienisz prace.
Lepszym rozwiązaniem byłoby dzielenie brakującej kwoty na wszystkie osoby, które mają dostęp do kasy, podpisanie odpowiednich dokumentów, no i oczywiście monitoring! Jednak i to nie jest profesjonalne, każdy powinien posiadać własną zamykaną kasę i na koniec dnia być z osobna rozliczany.

Re: Praca w aptece

: 7 wrz 2018, o 16:03
autor: amixon
To jest okropne i niesprawiedliwe.. rozumiem, jeśli po prostu osoby, które pracowały w danym dniu składałyby się na manko, ale tak...

Re: Praca w aptece

: 2 lis 2018, o 10:11
autor: mared434
Bardzo często się zdarza, że cięzko znaleźć dobrze wykwalifikowanego pracownika, specjaliste w danej dziedzinie. Dlatego ze swojej strony chciałbym Wam polecic strone https://www.staffpartners.pl/3376,insig ... overy.html, poniewaz firma Staff Partners zrobi to za Was. Polecam serdecznie zainteresowanym i pozdrawiam.