Jaką dobra kawę polecicie?

regres
Kontaktowanie:

Jaką dobra kawę polecicie?

Postautor: regres » 29 lip 2018, o 09:16

Napilbym sie dobrej kawy, o prawdziwym aromacie.Wolalbym juz zmieloną.

Doniec

Re: Jaką dobra kawę polecicie?

Postautor: Doniec » 30 lip 2018, o 12:12

regres pisze:Napilbym sie dobrej kawy, o prawdziwym aromacie.Wolalbym juz zmieloną.

W takim razie polecam firmy takie jak

Illy
Woseba
Dallmayr
Pellini
ewentualnie Lavazza

Od razu zaznaczam, że o wiele lepiej jest kupować kawę w sklepach internetowych bo jednak markety narzucają sobie bardzo duże prowizje: https://www.czaskawy.pl/kawa-ziarnista - tutaj masz całkiem niezłe promocje.

karnacja

Postautor: karnacja » 9 gru 2018, o 20:31

Dobra kawa to pojecie względne ponieważ każdy lubi co innego:) Mnie najbardziej smakuje kawa Senseo. Ona jest pakowana w saszetki i robi się ją w ekspresie. Dla mnie to bardzo wygodne, bo włączam ekspres, a w międzyczasie mogę zrobić śniadanie lub wypuścić psa na zewnątrz. Kawa Senseo ma delikatny smak, jest bardzo aromatyczna i naprawdę pyszna. Po prostu musisz spróbować;)

rawioli

Postautor: rawioli » 18 gru 2018, o 00:33

Przekonałem się już, że to nie rodzaj kawy ma największe znaczenie a sposób jej przygotowania. Z ekspresu nawet ta gorszej jakości będzie lepiej smakować niż najlepsza zaparzona zwyczajnie z fusami... Moja mama też ostatnio doszła do takich wniosków jak mnie częściej odwiedza i dlatego szykuję dla niej ciśnieniowy ekspres do kawy w prezencie na nadchodzące święta. I u niej będzie się już można napić pysznej kawy.

terakota

Postautor: terakota » 26 gru 2018, o 23:52

Ja właśnie ciągle poszukuję mojej ulubionej kawy, więc chętnie zerknę na Wasze propozycje i coś sobie wybiorę ;)

silviafederici

Postautor: silviafederici » 14 maja 2019, o 13:37

Ja nie jestem szczególnie wybredna, dla mnie po prostu grunt, aby była ona z mlekiem :). Co jeszcze do niedawna stanowiło dla mnie niemały problem ze względu na fakt, że mam nietolerancję laktozy – zatem mleka (i nie tylko) musiałam unikać jak ognia. Ale odkąd korzystam z tabletek z laktazy zamawianych od tej firmy: https://www.lacto-joy.pl/, to spokojnie mogę już sobie pozwolić na ten przysmak, co mnie ogromnie cieszy – bo uwielbiam smak kawy z mlekiem :).

klaczarek

Postautor: klaczarek » 15 maja 2019, o 09:02

Mój brat przywiózł mi niedawno kawę prosto z Włoch, to jest prawdziwy smak

ledor

Postautor: ledor » 16 maja 2019, o 12:05

ja polecam przede wszystkim kawę arabicę, według mnie jest najlepsza