Nagroda jubileuszowa

Mag

Nagroda jubileuszowa

Postautor: Mag » 28 cze 2018, o 17:56

Dzień dobry.
Sprawa tego rodzaju.
Mam przepracowane 30 lat. Te 29 w różnych zakładach pracy. Tak się złożyło że ten 30 ostatni rok pracowałam w budżetówce w mopr. A dokładnie zostałam tam zatrudniona od 1 stycznia 2017 do 23 lutego 218 roku na umowę o pracę. I właśnie w grudniu 2017 roku minęło mi te 30 lat. Od marca 2018 nigdzie nie pracowałam a od 18 czerwca 2018 roku znów mi dali tam umowę o pracę. Siedzac w domu marzec kwiecień maj policzyłam sobie dopiero te swoje lata pracy i wyszło mi właśnie że w grudniu 2917 minęły mi 30 lat pracy. Podpisując teraz z nimi te umowę poszłam do kadr i okazało się że w aktach brakuje mi decyzji z upływem gdzie przebywałam na zasiłku przez kilka miesięcy kiedyś tam .brak tego dokumentu sprawił że nie dali mi tej jubileuszowymi. Płakać mi się chce. Czy jak teraz donioslam im ten brakujący dokument to wypłacą mi tę nagrodę??? Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję z gory

Dziku

Re: Nagroda jubileuszowa

Postautor: Dziku » 29 cze 2018, o 11:42

Super! Wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady! Z całą pewnością przydadza mi się.
Można postępować słusznie, wcale nie wierząc w Boga.

Retkol

Re: Nagroda jubileuszowa

Postautor: Retkol » dzisiaj, o 16:42

Muszę też się temu przyjrzeć.