Ile pracodawcę kosztuje pracownik?

Katarzyna.M
Posty: 4
Rejestracja: 8 sie 2019, o 23:29

Re: Ile pracodawcę kosztuje pracownik?

Postautor: Katarzyna.M » 8 sie 2019, o 23:33

Zdecydowanie za dużo, lepiej gdyby można było te wszystkie wydatki dodać mu do pensji..

robert3
Posty: 64
Rejestracja: 18 sty 2019, o 13:42

Re: Ile pracodawcę kosztuje pracownik?

Postautor: robert3 » 27 sie 2019, o 11:08

No trochę kosztuje ale umówmy się bez pracowników nasze biznesy by nie hulały. Zawsze coś jet kosztem czegoś. Ja uważam że ich pracę trzeba cenić. Można np kupić taki dyplom drewniany https://www.grawernia.pl/k56,dyplomy-po ... rewna.html i wręczyć komuś kto w danym miesiącu zasłużył na pochwałę.

silviafederici
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2019, o 09:47

Re: Ile pracodawcę kosztuje pracownik?

Postautor: silviafederici » 4 wrz 2019, o 11:48

W scenariuszu optymalnym – nic. Oczywiście, technicznie rzecz biorąc trzeba oczywiście zapłacić mu wynagrodzenie, odprowadzić odpowiednie podatki i tak dalej, ale chodzi o to, że dobry pracownik sam przecież na to zarabia poprzez generowanie w firmie zysku, prawda? Więc cały ten koszt, który jest związany z korzystaniem z pracy pracownika powinien zostać pokryty jego własną pracą, natomiast zysk generowany dla firmy to dodatkowa nadwyżka. Jeżeli pracownik nie jest w stanie sam na siebie zarobić, to chyba nie decydowałabym się na kontynuowanie współpracy z takim… Wiadomo też, że im lepszy pracownik, tym więcej zysku generuje, trzeba więc bardzo przykładać się do procesu rekrutacji, by móc zatrudnić jak najlepszych ludzi :). Jak jednak ich znaleźć? I jak ocenić, że naprawdę będzie warto ich zatrudnić? Zamiast samemu sobie zaprzątać głowę takimi pytaniami lepiej skorzystać z usług takiej firmy jak ta: https://talentuno.com/pl , która oferuje doskonałe, profesjonalne wsparcie w kwestiach rekrutacyjnych.

nosia
Posty: 31
Rejestracja: 6 lut 2019, o 22:59

Re: Ile pracodawcę kosztuje pracownik?

Postautor: nosia » 17 paź 2019, o 09:33

Prawda jest taka, że pracownik powinien na siebie zarobić. Nie zatrudnia się ludzi po to, żeby do nich dokładać. Warto jednak i sobie i pracownikom usprawnić codzienną pracę, dlatego uważam, że dobrze będzie przemyśleć sobie temat odpowiedniego oprogramowania. Na takie rozwiązania decyduje się wiele różnych branż, nawet gabinety lekarskie wdrażają odpowiednie programy. Popularność zyskuje tam Medchart, o którym informacje znajdziesz na stronie https://medchart.pl/content/elektronicz ... dyczna-edm . Pozwala on miedzy innymi prowadzenie elektronicznej dokumentacji pacjentów, generowanie dokumentów czy korzystanie z aktualnej bazy leków. To tylko nieliczne z jego zalet. Wszystko działa zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości