Bezrobocie a MLM?

Agata352

Bezrobocie a MLM?

Postautor: Agata352 » 4 sty 2019, o 18:20

Witam, mam pytanie, czy będąc zarejestrowaną jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy mogę podjąć się działania w mlm?
Pomijam tutaj kwestię opinii nt. mlm, network marketing, czy różnych tego typu działalności, chciałabym się raczej dowidzieć jak to wygląda od strony formalno - prawnej?
"Internety"na ten temat chyba milczą, albo mnie nic takiego nie udało się znaleźć. Wszędzie piszą, że to może być zajęcie dodatkowe, ale czy mogę od tego zacząć? I co na to PUP?
Przyznam, że jestem już zdesperowana, bo szukam pracy od dłuższego czasu i jak tak dalej pójdzie to kiepsko to widzę, ale gdybym miała się czegokolwiek podjąć chciałabym, żeby to było bez zastrzeżeń.

Agata352

Re: Bezrobocie a MLM?

Postautor: Agata352 » 14 sty 2019, o 12:57

Super! Sądziłam, że to poważne forum. Tymczasem po 10 dniach od zadania pytania widzę: odsłon 143, a odpowiedzi 0. To już nawet pytanie o kawę doczekało się kilku odpowiedzi... No tak, kawa w pracy ważna rzecz, ale jak to się ma do prawa pracy...?