księgowość w firmie

Marysia_891

księgowość w firmie

Postautor: Marysia_891 » 10 lut 2019, o 16:12

Hej,

Zastanawiam się nad wyborem księgowości u siebie w firmie. Korzystacie z księgowości internetowej czy tradycyjnej?
Widziałam ciekawą ofertę ifirma, gdzie wszystko odbywa się całkowicie online, nie trzeba niczego donosić + mają darmowe programy do rozliczeń :)
Jak myślicie, jaką wybrać?

mikolaj332

Re: księgowość w firmie

Postautor: mikolaj332 » 5 mar 2019, o 16:35

Moim zdaniem w każdej firmie księgowość powinna być najważniejsza.Jakby księgowości dobrej nie było to tylko są problemy.

Praworządna

Postautor: Praworządna » 8 mar 2019, o 12:54

Dobra księgowość to podstawa każdej firmy. Jeśli nie jesteście w stanie samodzielnie prowadzić księgowości to najlepiej zdać się na biuro podatkowe Radom. Warto pamiętać, że przepisy ciągle się zmieniają więc trzeba być z nimi na bieżąco. Poza tym nawet przy jednoosobowej działalności gospodarczej jest bardzo dużo "papierologii" do robienia co miesiąc dlatego najlepiej aby wyliczenia robiła dobra księgowa. Rzetelne usługi księgowe oferuje biuro AB OVO. Biuro obsługuje duże i małe firmy.

Lisc44

Postautor: Lisc44 » 11 mar 2019, o 21:24

Bardzo ciekawe pytanie z Twojej strony. Również mnie to zastanawia.
Odkryłem coś - rzekł głośno. - Przyszłość jest nieprzewidywalna.

byanna

Postautor: byanna » 10 kwie 2019, o 11:36

Ja od lat korzystam z usług biura rachunkowego grudziądz i mam kompleksowe usługi w jednym miejscu. Nie wyobrażam sobie tracenia czasu na prowadzenie księgowości samodzielnie, szczególnie gdy nie specjalnie się na tym znam.

czarnulka

Postautor: czarnulka » 22 sie 2019, o 23:12

A co robicie, żeby chociaż trochę zmniejszyć koszty związane z prowadzeniem księgowości Waszej firmy? Ja na przykład ostatnio czytałam na stronie http://www.primesoft.pl/ o nowoczesnych systemach informatycznych od firmy Primesoft, dzięki którym podobno takie koszty mogą spaść nawet o 23%. Wiedzieliście o tym?

marki23

Postautor: marki23 » 23 sie 2019, o 10:49

Księgowość online jest bardzo dobra.

Zertykowski

Postautor: Zertykowski » 25 sie 2019, o 20:35

Wydaje mi się, że najlepiej zatrudnić księgową :)

Kasia

Postautor: Kasia » 18 wrz 2019, o 08:02

Przed założeniem firmy też zastanawiałam się czy wybrać księgową czy samodzielnie prowadzić. Przetestowałam kilka programów online do prowadzenia księgowości online i zostałam przy https://wfirma.pl/ksiegowosc-online , fajna sprawa, że można większość wątpliwości skonsultować z ich ekspertami, a jak zachodzą jakieś zmiany w przepisach to również system zawsze jest dostosowany na czas.
Także księgowość online jak najbardziej na tak.

heniutek

Postautor: heniutek » 19 wrz 2019, o 19:14

Z tego co słychać z wielu stron, to księgowość outsourcing bardzo polubiła. Trzeba przyznać, że w wielu firmach outsourcowanie księgowości do zewnętrznych podmiotów. Odpada wtedy problem trzymania księgowej na etacie, od której dyspozycji i umiejętności może zależeć przyszłość firmy. Profesjonalne biura księgowe, takie jak http://www.vattax.pl/outsourcing-ksiegowosci/ rzadko popełniają błędy, w dodatku są od tego ubezpieczone.