Rachunkowość w inwestycjach

Branmir

Rachunkowość w inwestycjach

Postautor: Branmir » 3 lip 2018, o 09:48

Cześć. Zaczęłam się interesować księgowością po wybraniu mojej specjalizacji, zarządzanie finansowe, na której mam głownie rachunkowość zarządczą. Aktualnie dokształcam się z rachunkowości finansowej. Miałam już praktyki w tym kierunku tak jakby. Pewne biuro rachunkowe w Szczecinie, bardzo chętnie mnie przyjęło. Musze powiedzieć, że to jest to, co chce robić dalej. Z tego co widzę to biura rachunkowe Szczecin bardzo często szukają rąk do pracy. A wy co sądzicie? Lepiej za w czasu zmienić specjalizację bądź kierunek czy pakować się w to dalej? Pozdrawiam.

Bizneswoman

Re: Rachunkowość w inwestycjach

Postautor: Bizneswoman » 17 lip 2018, o 14:20

Te biuro rachunkowe w Warszawie - http://skorpion2000.pl/ ma 25-letnie doświadczenie , myślę, że mogliby zająć się tak odpowiedzialnym zadaniem. Możesz się skontaktować poprzez formularz na stronie, na pewno odpowiedzą.

Bertyl555

Postautor: Bertyl555 » 18 lip 2018, o 17:25

Chciałabym polecić sklep https://lobos.pl/meble/produkty/lady-recepcyjne/ jeśli ktoś remontuje lub ma w planach odnowić swoje biuro to polecam zajrzeć na stronę. Można zakupić meble biurowe i wszystkie potrzebne akcesoria. W swojej ofercie mają też naprawdę stylowe lady biurowe. Polecam zajrzeć.

Ailis

Postautor: Ailis » 4 sie 2018, o 08:57

Ja z całą pewnością polecam Biuro Rachunkowe MG-Finanse z Gdańska , które świadczy kompleksowe usługi księgowe w zakresie prowadzenia księgowości, sporządzania zeznań, deklaracji i umów. Już kilka razy skorzystałam z ich usług, ponieważ księgowość nie jest moją dobrą stroną, a prowadzę całkiem duża firmę. Także miałam możliwość przekonania się o ich rzetelnej pracy.

Mawwan

Postautor: Mawwan » 15 sie 2018, o 08:04

Jest to konto inwestycyjne, które jest tego warte. Myślę, że dla mnie to jest moje zainteresowanie i na czym mu zależy. เกร็ดน่ารู้

baccara3

Postautor: baccara3 » 22 sie 2018, o 18:09

Ja to się w ogóle na tym nie znam. Nie wypowiadam się w tego typu tematach...
chodziliśmy też na przykład do teatrów. Tam przynajmniej nie spotykaliśmy znajomych