Strona 1 z 1

Mobilna Szkoła - jednoosobowa działalność a zatrudnienie

: 26 wrz 2017, o 17:55
autor: cherryblossomgirl
Mamy pomysł z mężem na działalność gospodarczą - chcielibyśmy prowadzić coś w rodzaju mobilnej szkoły, czyli działalność, w której zatrudnialibyśmy korepetytorów z przedmiotów szkolnych, którzy prowadziliby zajęcia z dojazdem do domu ucznia.

Myśleliśmy o tym, żeby zgromadzić korepetytorów w bazie i zatrudniać ich na umowy zlecenia - jeden uczeń to jedno zlecenie. Tymczasem w Urzędzie Skarbowym, mówiąc nieładnie, zjechali nas i powiedzieli, że jedyną formą w jakiej moglibyśmy zatrudniać korepetytorów jest umowa o pracę. Czy mógłby ktoś mi to wytłumaczyć? Przecież nie zatrudnialibyśmy tych ludzi na z góry określoną liczbę godzin w miesiącu, byłyby to prace dorywcze, "na telefon". Wszystkie szkoły korepetycji i szkoły językowe jakie znam zatrudniają na umowy zlecenia - sama nawet dla takiej kiedyś pracowałam. Czy na pewno nie można w takiej sytuacji zastosować umowy zlecenia?

Pozdrawiam.

Re: Mobilna Szkoła - jednoosobowa działalność a zatrudnienie

: 18 sty 2018, o 21:51
autor: ciopas
Mi właśnie chyba jednoosobowa działalność gospodarcza najbardziej odpowiada. Z resztą ma wiele zalet (chociaż bez wad też się nie może obejść :d) https://6krokow.pl/kiedy-warto-a-kiedy- ... spodarcza/

Re: Mobilna Szkoła - jednoosobowa działalność a zatrudnienie

: 19 sty 2018, o 12:57
autor: aleks323
Jeśli marzysz o chwilach przyjemności z atrakcyjną kobietą, doskonale trafiłeś. Agencja http://reading-escort-girls.co.uk to miejsce, w którym czekają na Ciebie atrakcyjne, seksowne i bardzo gorące dziewczyny. Zadbają o to, byś poczuł się zrelaksowany i odprężony.

Re: Mobilna Szkoła - jednoosobowa działalność a zatrudnienie

: 25 sie 2018, o 11:20
autor: Bizneswoman
Bardzo fajny sposób na naukę. Jest to jednak na pewno pomysł, który będzie kosztował nie tylko uposażenie nauczycieli, ale także i dojazdy do ucznia. Sądzę, że rynek zbytu może nie być tak duży jak w przypadku takich szkół http://www.proedukacja.edu.pl/ , do których słuchacz sam uczęszcza. To owszem, dobry sposób na naukę, ale nie każdego będzie na to stać.