Mobilna Szkoła - jednoosobowa działalność a zatrudnienie

cherryblossomgirl
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2017, o 17:53

Mobilna Szkoła - jednoosobowa działalność a zatrudnienie

Postautor: cherryblossomgirl » 26 wrz 2017, o 17:55

Mamy pomysł z mężem na działalność gospodarczą - chcielibyśmy prowadzić coś w rodzaju mobilnej szkoły, czyli działalność, w której zatrudnialibyśmy korepetytorów z przedmiotów szkolnych, którzy prowadziliby zajęcia z dojazdem do domu ucznia.

Myśleliśmy o tym, żeby zgromadzić korepetytorów w bazie i zatrudniać ich na umowy zlecenia - jeden uczeń to jedno zlecenie. Tymczasem w Urzędzie Skarbowym, mówiąc nieładnie, zjechali nas i powiedzieli, że jedyną formą w jakiej moglibyśmy zatrudniać korepetytorów jest umowa o pracę. Czy mógłby ktoś mi to wytłumaczyć? Przecież nie zatrudnialibyśmy tych ludzi na z góry określoną liczbę godzin w miesiącu, byłyby to prace dorywcze, "na telefon". Wszystkie szkoły korepetycji i szkoły językowe jakie znam zatrudniają na umowy zlecenia - sama nawet dla takiej kiedyś pracowałam. Czy na pewno nie można w takiej sytuacji zastosować umowy zlecenia?

Pozdrawiam.

ciopas
Posty: 263
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 14:50

Re: Mobilna Szkoła - jednoosobowa działalność a zatrudnienie

Postautor: ciopas » 18 sty 2018, o 21:51

Mi właśnie chyba jednoosobowa działalność gospodarcza najbardziej odpowiada. Z resztą ma wiele zalet (chociaż bez wad też się nie może obejść :d) https://6krokow.pl/kiedy-warto-a-kiedy- ... spodarcza/

aleks323
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2018, o 12:54

Re: Mobilna Szkoła - jednoosobowa działalność a zatrudnienie

Postautor: aleks323 » 19 sty 2018, o 12:57

Jeśli marzysz o chwilach przyjemności z atrakcyjną kobietą, doskonale trafiłeś. Agencja http://reading-escort-girls.co.uk to miejsce, w którym czekają na Ciebie atrakcyjne, seksowne i bardzo gorące dziewczyny. Zadbają o to, byś poczuł się zrelaksowany i odprężony.

Bizneswoman
Posty: 102
Rejestracja: 17 sie 2017, o 11:33

Re: Mobilna Szkoła - jednoosobowa działalność a zatrudnienie

Postautor: Bizneswoman » 25 sie 2018, o 11:20

Bardzo fajny sposób na naukę. Jest to jednak na pewno pomysł, który będzie kosztował nie tylko uposażenie nauczycieli, ale także i dojazdy do ucznia. Sądzę, że rynek zbytu może nie być tak duży jak w przypadku takich szkół http://www.proedukacja.edu.pl/ , do których słuchacz sam uczęszcza. To owszem, dobry sposób na naukę, ale nie każdego będzie na to stać.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości