Księgowość tradycyjna czy internetowa?

Ivvo

Re: Księgowość tradycyjna czy internetowa?

Postautor: Ivvo » 27 lut 2019, o 15:59

Ja uważam, że biura rachunkowe powinno prowadzić księgowość zarówno tradycyjna jak i online. Osoby młode z pewnością będą wolały skorzystać z opcji online, natomiast osoby starsze pozostaną przy księgowości tradycyjnej. Księgowość online z pewnością jest opcją wygodniejszą i łatwiejszą, ponieważ wszystkie faktury, papiery przysyłamy drogą mailową i nie musimy osobiście stawiać się w biurze. Jest to dość duża oszczędność czasu co w dzisiejszych czasach na pewno jest sporym plusem.
Biurem rachunkowym, które prowadzi obydwie opcje księgowości jest Rosco Tax z Krakowa. Osobiście jestem klientem tego biura i bardzo chwale sobie ich usługi. Księgowość prowadzę online i wszystko jest załatwiane bez problemów z oszczędnością czasu, który mogę poświęcić innym sprawą związanym z prowadzeniem firmy.
Zachęcam do sprawdzenia oferty biura bo na prawdę warto: https://roscotax.pl/

pieczarkakrk

Postautor: pieczarkakrk » 13 mar 2019, o 10:32

W dzisiejszych czasach mega dużo rzeczy można załatwić przez internet, więc ja bym się nie obawiała księgowości internetowej. Ja korzystam z usług księgowej w moim mieście, ale praktycznie nie korzystam ze spotkań - dogadujemy się mailowo i telefonicznie. Fajne sa biura rachunkowe, które mają taką usługę, że odbierają za Ciebie dokumenty - to jest mega super, bo praktycznie o niczym nie musisz mysleć.

Jupik31

Postautor: Jupik31 » 14 mar 2019, o 20:43

Dzięki wielkie za sprawdzone porady. Z całą pewnością przyda mi się to.
Bóg czasem bywa bardzo surowy, ale nigdy ponad to, co człowiek może znieść.