Księgowość tradycyjna czy internetowa?

Mario9q

Re: Księgowość tradycyjna czy internetowa?

Postautor: Mario9q » 20 kwie 2018, o 18:07

Czy wiecie zajęcia dodatkowe dla dorosłych i dzieci będzie najodpowiedniejsze? Wiele osób chce spędzać czas ze swoim dzieckiem, ale mało kto wie jakie zajęcie będzie najodpowiedniejsze.

ciopas

Postautor: ciopas » 24 kwie 2018, o 23:58

Jak dla mnie ksiegowosc online jest po prostu bardzo wygodna :) https://6krokow.pl/porownanie-programow ... ur-online/

witecka

Postautor: witecka » 22 maja 2018, o 19:22

W Otwocku jest świetne biuro rachunkowe, mianowicie https://www.peter-green.com/ . Zajmują się pełną księgowością, nawet w bardzo trudnej branży. Ponadto posiadają duże doświadczenie w przepisach finansowo-księgowych, co jest ogromną zaletą. Myślę, że i wy będziecie zadowoleni z podjętej współpracy.

kruppssa
Kontaktowanie:

Postautor: kruppssa » 5 cze 2018, o 14:49

Ja z kolei śmiało mogę zarekomendować biuro księgowe Ekspertspj.pl. Prowadzą księgowość mojej firmy od 2 lat i jestem zadowolona. Często myślą za mnie, a to chyba o to chodzi, żeby mnie odciążyć !

nikorek

Postautor: nikorek » 24 wrz 2018, o 13:32

Ja stawiam zdecydowanie na księgowość tradycyjną. Od lat korzystam z oferty biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek z Gliwic. Poza podatkami i księgowością oferują tez pomoc w sprawach związanych z personelem. To spore ułatwienie dla przedsiębiorców , którzy zatrudniają pracowników. Generalnie firma jest uczciwa, rzetelna i terminowa.

investfor

Postautor: investfor » 18 paź 2018, o 09:20

Księgowość internetowa raczej jest dla mniejszych podmiotów. Oczywiście biura księgowe mają różne opcje. Ale trochę trzeba znać się na księgowości by samemu sobie to ogarniać. Dla osób które jednak potrzebują księgowej na miejscu lepszym rozwiązaniem będzie tradycyjne biuro.