Budowa garażu bezpośrednio przy granicy działki

pecet0

Budowa garażu bezpośrednio przy granicy działki

Postautor: pecet0 » 29 lip 2014, o 23:48

witam,

Posiadam działkę i chcę zakupić projekt domu, jednak pierwotnie chciałbym aby domek był prosty bez garażu, a garaż wybudować sobie po jakimś czasie.
Jednak chciałbym aby ten garaż nie stał mi gdzieś "na środku" działki, tylko aby przylegał on bezpośrednio do granic mojej działki (poniżej zamieszczam zdjęcie jakbym chciał aby to wyglądało)
Obrazek

i pytanie czy byłaby taka możliwość aby w taki sposób posadowić garaż? czy musiałby on być oddalony o 3m od granicy.

proszę o porady.

bo jeśli musiałby on być oddalony, to będę zmuszony wybrać sobie projekt z garażem dobudowanym do bryły domu, ale osobiście wolałbym takiego projektu nie brać, a w przyszłości wybudować sobie osobny wolnostojący

Grze Go

Re: Budowa garażu bezpośrednio przy granicy działki

Postautor: Grze Go » 29 sty 2016, o 17:14

Jeżeli miejski plan zagospodarowania terenu dopuszcza budowę w granicy to jest to możliwe, w innym przypadku nie.

www. dreslerstudio.pl

murlok

Re: Budowa garażu bezpośrednio przy granicy działki

Postautor: murlok » 23 sty 2018, o 19:42

Z pewnością pomoże Ci w tym któryś z artykułów ze strony http://www.przytulny.pl/dzialki-w-gorach/ ja odnalazłem tam wiele informacji na temat budowy domu