wspolkredytobiorca nie zyje stan prawny nieruchomosci

mlodziutka

wspolkredytobiorca nie zyje stan prawny nieruchomosci

Postautor: mlodziutka » 20 mar 2014, o 15:44

Błagam o pomoc! W roku 2008/sierpień wzięłam kredy (na franki szwajc.)na nieruchomośc z narzeczonym. On wrócił z Anglii, nie mogł tu sie odnależć, nie miał pracy, w sierpniu 2009r popełnił samobójstwo. Jego matka zrzekła się spadku za siebie (przeszedł on na jej syna-z innego ojca niż mój niezyjący ówczesny partner-obecnie chłopak ma 13lat) nie zrzekła się również za niepełnosprawną córkę (nad która sprawuje opiekę, dziewczynka ma downa i ma lat 20). Zrobiła to po złości, nie płaci oczywiście, ale w KW widnieje wpis ze sprawy sa nieuregulowane. Chciałam wyprostować sytuacje, z banku wzięłam dokument mówący o tym, że sa mi już dłużni spora kwotę pieniędzy (jako współwłaściciele, którzy rat nie płacą), żeby cały i kredyt i nieruchomość była formalnie tylko na mnie (w miedzy czasie wyszlam za maz, urodzilam córkę.. ), ale nagle okazalo sie, ze musiałabym ich wpisać do KW za co są wymaga opłaty 4500 zł (!!! nieruchomość warta jest ok 180.000, ale jest na niej kredyt i to w CHF..). Pomocy ! Co mam zrobić ?! Prosze o odpowiedź !!!

krzysiekgrey

Re: wspolkredytobiorca nie zyje stan prawny nieruchomosci

Postautor: krzysiekgrey » 9 lut 2017, o 14:25

Koniecznie udaj się do nich kancelaria-lex.org
Jest to kancelaria, która Ci pomoże, mi bardzo pomogli, jeżeli chodzi o wzięcia kredytu we frankach, raczej z jego konsekwencjami. Naprawdę wiele im zawdzięczam, ponieważ odzyskałem pieniążki z nadpłat po wzroście kursów :)