piloty do bramy garażowej WM

AnnaKlepacka

piloty do bramy garażowej WM

Postautor: AnnaKlepacka » 1 lut 2010, o 21:24

Jestem włąścicielem stanowiska postojowego w garażu podziemnym. Jakiś czas temu Zarząd WM postanowił wymienić bramę i w związku z tym otrzymaliśmy nowe piloty. z miejsca postojowego korzystam na zmianę z mężem, bo mamy dwa samochody. Kiedy poprosiłam Zarząd o dorobienie drugiego pilota, odmówiono mi nie podając żadnej logicznej argumentacji. Czy Zarząd może odmówić możliwości dorobienia (odpłatnie) dodatkowego pilota do bramy garażowej? Zaznaczam, że gdy była "stara" brama miałam dwa piloty i nikt nie robił żadnych problemów. Problem ten pojawił się, gdy zmienili się członkowie Zarządu. Proszę o poradę. Jak mam dochodzić swoich praw? Czytałam gdzieś, że pilot traktowany jest jak klucz i niekt nie powinien reglamentować właścicielowi ilości kluczy do swojej własności.

jjusti18

Re: piloty do bramy garażowej WM

Postautor: jjusti18 » 26 sie 2017, o 15:48

Z tego co zauważyłam przeglądając neta to świetną ofertę mają - https://www.nice.pl/kategoria/piloty-akcesoria . Oferują oni piloty niezwykle funkcjonalne, wygodne i nowoczesne, a ich koszt jest niezwykle niski. Warto tutaj zerknąć, ponieważ znajdzie również tutaj solidne automaty do rolet i bram, wszelkie akcesoria, szlabany i wiele inny opcji.

bilon

Re: piloty do bramy garażowej WM

Postautor: bilon » 9 mar 2019, o 12:40

Piloty do bram garażowych to już codzienność tak naprawę. Za to brama wjazdowa wysuwana z ziemi to dopiero nowość.. Marka https://fancyfence.pl/ wprowadziła niedawno takie rozwiązanie na rynek, ma również na to patent. Jak to działa, to dowiecie się na ich stronie, są tam specjalne filmiki wyjaśniające cały proces. Moim zdaniem z ich pomysłem nadejdzie nowa era ogrodzeń i bram.