Strona 1 z 1

Gdzie kupić projekt domu

: 18 maja 2018, o 12:52
autor: zelazny
Witam. Jesteśmy przed zakupem projektu domu.

Gdzie najlepiej kupic projekt?

Re: Gdzie kupić projekt domu

: 20 maja 2018, o 17:30
autor: arturk
zelazny pisze:Witam. Jesteśmy przed zakupem projektu domu.

Gdzie najlepiej kupic projekt?


Najlepiej na stronie biura projektowego, który dany projekt stworzyło. Jest bardzo wiele agregatorów projektów, jednak jeśli będziesz miał jakieś pytania czy watpliwości to najlepiej jest dopytać się bezpośrednio projektanta, który projekt tworzył.
Ciekawe projekty domów ma moim zdaniem ta pracownia:
https://www.domywstylu.pl/projekty-domow-drewnianych/

Dałem tutaj linka akurat do domów drewnianych ale oferują jak najbardziej domy murowane.

Re: Gdzie kupić projekt domu

: 13 lip 2018, o 13:47
autor: dluznik
Na pewno nie warto moim zdaniem przeczesywać setek czy tysięcy wręcz projektów, najlepiej sobie wziąć pracownię jakąś z polecenia, która projektuje domy w naszym typie i tam szukać. Tutaj sobie możecie zobaczyć https://www.dominanta.pl/projekty-domow

Re: Gdzie kupić projekt domu

: 22 lip 2018, o 14:07
autor: ciopas

Re: Gdzie kupić projekt domu

: 4 wrz 2018, o 15:27
autor: kasiama
Najlepiej kupować takie rzeczy w internecie. Wybór jest największy, a i ceny bardzo korzystne. Polecam rzucić okiem na domy projekty, znajdziecie tam aż 22 tysiące najróżniejszych projektów domów. Jestem całkowicie pewna, że spośród tylu możliwości coś uda się Wam wybrać.

Re: Gdzie kupić projekt domu

: 10 paź 2018, o 16:23
autor: ArkadiuSZ
Gdy ja szukałem projektów domów to najlepszy znalazłem na stronie projekty domów i jestem już przy końcu budowy. Proces wybierania zajął mi pół roku gdyż dla mnie wszystko musi być przemyślane i dopięte na ostatni guzik więc bardzo dokładnie analizowałem każdy projekt.

Re: Gdzie kupić projekt domu

: 18 paź 2018, o 16:05
autor: Niki77
Przede wszystkim polecam Ci zapoznać się z tym artykułem: https://www.jkn.com.pl/czy-budowa-domu-z-gotowego-projektu-jest-bezpieczniejsza-od-tej-z-wlasnego-projektu Poznasz z niego zalety i wady korzystania z gotowego projektu domu.

Osobiście przy budowie swojego domu skorzystałem z gotowego projektu. Przeglądnąłem je sobie w internecie, ale kupiłem bezpośrednio w lokalnym biurze nieruchomości. Cena była dokładnie taka sama, a miałem tę pewność, że nikt mnie nie wyroluje na kasę ;)

Re: Gdzie kupić projekt domu

: 28 paź 2018, o 11:36
autor: Bertyl555
z doświadczenia mogę Ci polecic http://apagroup.pl/portfolio/black-house/ Projektują inteligentne domy i mieszkania. Dostosowują zaawansowaną technologię do naszych potrzeb. Monitorowanie i urzurządzenia zapewniają bezpieczeństwo , bo są połączone z systemem alarmowym, czujnikami zalania i gazu. Z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni