Pożyczka i kredyt hipoteczny

bulee

Pożyczka i kredyt hipoteczny

Postautor: bulee » 27 lut 2018, o 12:07

Przeszukując artykuły o kredytach na dom natknęłam się na różne nazewnictwo. Są zarówno pożyczki hipoteczne , jak i kredyty hipoteczne. Czy te dwie formy jakoś się od siebie różnią czy to jest to samo?

yvonka

Re: Pożyczka i kredyt hipoteczny

Postautor: yvonka » 27 lut 2018, o 19:17

Niestety nie znam się na tym. W wolnym czasie z pewnością rozeznam się w temacie.
W czasach gdy nasza wrażliwość uległa stępieniu pod wpływem wszechobecnej wulgarności i wyuzdania, warto przekonać się, co wciąż może nami wstrząsnąć.

adamre43

Postautor: adamre43 » 28 lut 2018, o 13:11

ale kto udziela teraz wysokiego kredytu tak naprawdę

vika

Postautor: vika » 1 mar 2018, o 01:35

Na mieszkanie to raczej używa się nazewnictwa kredyt.
Na stronie dewelopera Euro Styl w zakładce kredyty przeczytacie więcej na ten temat.
Jedna z inwestycji tego dewelopera to mieszkania gdańsk oliwa na unikatowym w skali Trójmiasta osiedlu IDEA.

kolos

Postautor: kolos » 16 mar 2018, o 23:46

Właściwie każda pożyczka może mieć swoje plusy, ale i wielkie minusy. Szczególnie niebezpieczne są chwilówki. Konsekwencje wymienione sa na przykład tutaj: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/sprzeda ... ornicznej/

ciopas

Postautor: ciopas » 11 maja 2018, o 16:55

Z tego co podajecie to moim zdaniem jedyną sensowną opcją są pożyczki pod zastaw. Np. takie firmy jak Financial home to ugruntowana pozycja na rynku, nie są to chwilówki tylko przecież normalne pożyczki z weryfikacją klienta pod kontem zdolności finansowej. Do tego jasne zasady i mam przerzucie, że przy problemach w którymś momencie spłaty istnieje szansa jakiegoś "pokojowego" rozwiązania problemu.

hotlips

Postautor: hotlips » 11 maja 2018, o 21:28

Mam do Was małe pytanko właśnie odnośnie pożyczek. Czy ktoś z Was miał może styczność ze stroną, gdzie można znaleźć właśnie pożyczki przez internet na raty - pozycznaraty.pl? Znalazłem tę stronę i zastanawiam się czy warto z niej korzystać. Na pierwszy rzut oka wygląda naprawdę dobrze, jednak chcę w tak ważnych sprawach się upewnić. Z góry dziękuję za odpowiedzi

adik356

Postautor: adik356 » 23 maja 2018, o 00:31

Chcąc zaciągnąć pożyczkę, mając jednocześnie ogromne zobowiązanie, jakim bez wątpienia jest kredyt hipoteczny, warto rozważyć zaciągnięcie pożyczki pozabankowej. Jednym z portali umożliwiającym zaciągnięcie szybkiej chwilówki jest https://pl.getbucks.com/blog/czym-jest- ... zabankowa/ - z tego co udało mi się zauważyć, widnieje nawet na niej kalkulator, umożliwiający oszacowanie kosztów pożyczki, czy wysokości raty.

kazik222

Postautor: kazik222 » 23 maja 2018, o 14:05

Z tego co ostatnio słyszałem to dwa miliony polaków ma kredyty hipoteczne.

kondzia93

Postautor: kondzia93 » 4 lip 2018, o 18:04

Czy mniemacie, iż stosowanie z ofert chwilówkowych to odpowiednie rozwiązanie, żeby przywrócić do równowagi nieco swój domowy budżet? Ja w tym momencie mam trochę nieoczekiwanych kosztów i zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem skorzystanie z tego typu propozycji. Moją atencję przykuło n.p. chwilówki w SMS Kredyt... Czy według Was jest to rozwiązanie warte atencji?
Po raz kolejny udało nam się zniszczyć coś, czego nie potrafiliśmy stworzyć.