Partycycpacja brak mozliwosci wskazania nowego najemcy

nicoewa

Partycycpacja brak mozliwosci wskazania nowego najemcy

Postautor: nicoewa » 6 sty 2018, o 12:15

Jako nowy partycypant nie mogę wskazać nowego najemcy gdyż tbs argumentuje to w sposób nastepujacy zmiana partycypanta nie wpływa na zmiane umowy najmu zawarta na czas nieokreślony z dotychczasowym najemca .Wiec co można zrobić by domagać się skutecznie rozwiązania najmu z tymze lokatorem chodzi tu wlasnie o była zone która jest glownym najemca ja partycypantem nadto jako partycypantowi przysługuje wskazanie nowego najemcy tego prawa odmawia tbs .Partycypacja z 2003roku nie dawala możliwości by najemca i partycypant był dwa w jednym czyli jednym i drugim .Prawnicy nie maja pomysłu co można zrobić w tej sytuacji po rozwodzie była zona wyeksmitowala mnie nieleganie wymienijac zamki w drzwiach z dnia na dzień później zalozyla eksmisje (sprawa jedna i druga w sadzie od 2lat)Dostala wyrok za naruszenie posiadania które również utknelo w Sadzie.Na wkład partycypacyjny wzielismy kredyt spłacany wspólnie bez rozdzielności majątkowej ...ja zostałem z niczym nadto od 2lat nie mogę wejść do mieszkania zabrać swoich rzeczy dokumentów..może ktoś ma jakiś pomysl co zrobić w tej sytuacji jak rozwiazac umowę najmu z była zona?