Strona 1 z 1

przewodnik po Warszawie

: 11 gru 2017, o 12:19
autor: marcinsobczak
Witam,

jeśli planujesz wyjazd do Warszawy i poszukujesz luksusowych hoteli lub pięknych ekskluzywnych apartamentów, w takim razie idealnym przewodnikiem po stolicy będzie strona http://city-polska.pl/. Poza tym na stronie znajdują się warte uwagi atrakcje turystyczne, wydarzenia sportowe i rozrywki, które nie pozwolą Ci się nudzić. City-polska oferuje także przegląd najlepszych teatrów w Warszawie, restauracji, klubów itp. Polecam!

Gabriel

Re: przewodnik po Warszawie

: 4 lut 2018, o 11:24
autor: jjusti18
Fajnie, może się w przyszłości mi przyda, bo jeszcze nie byłam w Warszawie. Jednak póki co wybieram się na wakacje na Dominikanę.
A wiesz może jak wygląda kwestia pogody tam? Bo niektórzy twierdzą, że jest tam deszczowo. Znowu wpadłam na artykuł Dominikana pogoda z którego dowiedziałam się, że deszczowe pory na Dominikanie to tylko mit. Ponoć panuje tam właśnie bardzo fajny klimat, jedynie czasami jest bardziej wilgotno i to właśnie jest jakby tą porą deszczową.

Re: przewodnik po Warszawie

: 13 lut 2018, o 13:17
autor: Radomir17
Moim zdaniem przewodnik po warszawie jest bardzo przydatny. Dzięki niemu zwiedzi się całą stolice.

Re: przewodnik po Warszawie

: 1 mar 2018, o 10:43
autor: Erazm25
A ja w tym roku wybieram się do Indonezji. Uważam, że jest to idealne miejsce na odpoczynek. Na https://duabenua.com/pl/ znalazłem bardzo dużo ciekawych informacji na temat tego miejsca. Bardzo mi się to wszystko spodobało.

Re: przewodnik po Warszawie

: 13 wrz 2018, o 17:24
autor: shaorsa79
Trudno jest nie przyznać racji, że w czasie wczasowym niezmiernie istotną funkcję sprawują problemy bezpieczeństwa. Wskazane jest w tym czasie stosować się do przeróżnego rodzaju porad oraz sugestii. Czy uważacie, że ekuz Gdańsk (wakacyjnapolisa.pl) to stosowne wskazówki?