Wadliwe buty, brak możliwości zwrotu.

Martyna628

Wadliwe buty, brak możliwości zwrotu.

Postautor: Martyna628 » 9 gru 2013, o 21:19

Witam!

Mam taki problem, ponieważ 22.11.2013r., kupiłam skórzane botki firmy Wojas, kosztowały mnie 379zł (niemałe pieniądze). Na stronie internetowej jest napisane, ze buty są typowo zimowe, a zima wiadomo, śnieg i zimno. Założyłam te buty kilka razy i wyszłam w nich kiedy spadł pierwszy śnieg, i niestety okazało się, że mimo nasmarowania specjalnym tłuszczem, buty momentalnie przemokły i było w nich niesamowicie zimno, gdy wróciłam do domu okazało się, że buty zaczynają się rozklejać. Stwierdziłam, że za taką cenę, takie rzeczy nie powinny się dziać i poszłam do sklepu, w którym kupiłam buty i opowiedziałam całą sytuację. Powiedziałam, że nie chcę zimowych butów, w których nie mogę wychodzić na śnieg. Zostałam poinformowana, że oczywiście mogę zgłosić reklamację, ale nie ma gwarancji, że zostanie zaakceptowana przez producenta. O zwrocie pieniędzy za wadliwe buty, nie było nawet mowy. Co mam zrobić w tej sytuacji? Chciałabym odzyskać pieniądze, aby kupić buty, w których będę mogła wychodzić w zimie.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady.

Garrett

Re: Wadliwe buty, brak możliwości zwrotu.

Postautor: Garrett » 10 mar 2017, o 11:23

Teraz można zrobić duży szum na mediach społecznościowych i różnych forach, stronach, gdzie jest duży ruch. Nie uwzględnienie reklamacji to strzał w stopę i przy dobrym nagłośnieniu często zmieniają zdanie.

bulee

Postautor: bulee » 19 lut 2019, o 00:08

Kiepska sprawa. Zły sklep wybrałaś. Ja kiedyś jak miałam problem z butami co wzięłam ze sklepu https://www.czasnabuty.pl/ to bez problemu wymienili mi na inne i to w ekspresowym tempie. nie robili problemów

onkut

Postautor: onkut » 27 mar 2019, o 13:44

wydaje mi się, że możliwość zwrotu zawsze powinna być

Gupik

Postautor: Gupik » 9 maja 2019, o 18:21

I jak udało Ci się rozwiązać problem?