reklamacja odzieży

Nowak

reklamacja odzieży

Postautor: Nowak » 6 wrz 2013, o 23:40

Witam!
Mam pytanie, trzy tygodnie temu reklamowałam bluzkę, zakupioną w sklepie znanej firmy. Bluzka zakupiona w lipcu 2012r,odkryla swoje wady dopiero teraz- przy prasowaniu zauwazyłam ,ze material "puszcza oczka" na szwach(niestety bardzo widoczne); dodatkowo strasznie się mechaci.
Przy skladaniu reklamacji-sprzedawca poinformowal mnie,iz cyt:"reklamacja nie bedzie pozytywnie rozpatrzona, poniewaz ten materiał juz taki jest,ale reklamowac zawsze mozna..."
Przy zakupie odzieży, ekspedientka nie wspomniala,ze bedą takie problemy z materiałem,z ktorego ubranie zostalo uszyte-a koszt to ponad 190 zł.
Dodatkowo do dnia dzisiejszego nikt ze owego sklepu nie poinformowal mnie o decyzji rzeczoznawcy(na wniosku podałam nr. kontaktowy do siebie). na kwitku jest tylko napisane ,ze mam przyjsc do sklepu i pytac się o ową reklamacje.
Co mam zrobic w tej sytuacji?
Czy mam to rozumiec,ze brak odpowiedzi w ciagu 14 dni od daty zlozenia reklamacji uznaje się ją za uzasadnioną?
Bardzo proszę o pomoc.

Gardian

Re: reklamacja odzieży

Postautor: Gardian » 2 paź 2018, o 22:25

Najlepiej po prostu kupować w sprawdzonych sklepach internetowych, gdzie jakość jest najważniejszym kryterium sprzedaży! Ja zawsze idę tym tokiem myślenia i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się abym musiała coś reklamować :) Niedawno zamówiłam sobie na https://korczakisyn.com/kozuchy-damskie bardzo porządny ciepły kożuch, który jest po prostu idealnie uszyty! To mój sprawdzony sklep z kożuchami i futrami, i tam mogę mieć pewność, że dostanę świetny produkt.

Dawid54

Postautor: Dawid54 » 3 paź 2018, o 12:49

Jest taka strona inernetowa jak plexiwarszawa.pl na której znajdziecie wiele ciekawych oferty produktów robionych z plexi. Uważam, że nie jedna osoba zdecyduje się na kupno takiego produktu.

Temi_edyta

Postautor: Temi_edyta » 8 paź 2018, o 13:19

Proponuję iść do sklepu i wymusić zwrot ubrania. Niech będzie ono felerne, ale będzie. W końcu za nie zapłaciłaś, a skoro nie chcą oddać pieniędzy, niech przynajmniej zwrócą ubranie. Myślę, że nic z tego nie będzie. Cena ubrania choć jest duża, nie jest wystarczająca, aby sklep uznał reklamację.