Proszę o pomoc z nie uczciwą firma !

Emcet

Proszę o pomoc z nie uczciwą firma !

Postautor: Emcet » 13 sty 2019, o 23:18

Witam serdecznie , na wstępie przeproszę jeśli w złym dziale zamieściłem post , jednak nie wiedziałem gdzie będzie najodpowiedniej pasował .Piszę w dość nie typowej sprawie . Od listopada mieszkanie remontuje mi firma ale mam z ta „ firma „ tylko same problemy . Umówiłem się z nimi co maja zrobić , na umówię nie ma wszystkiego wypisanego a nawet nie zrobili tego co jest na umówie ... dogadałem się z firma ze skończą swoją robotę do 18 grudnia max . Jednak tak się nie stało i mieli zacząć po nowym roku . Jest 13.01 a firmy nadal nie ma . Dodzwonić się nie potrafię z szefem owej firmy na wiadomości nie odpowiada . Płaciłem im co tydzień jak w umówię , raz zapłaciłem im dwa tysiące ( największy błąd ) jestem pewien ze firma już wyłapała inna prace i do mnie wróci jak już nie będą mieli co robić ... chce się poradzić i dowiedzieć czy mogę zerwać z nimi umowę ( najlepiej bez konsekwencji i bez konieczności spłaty reszty ) chciałbym tez odzyskać chociażby tysiąc złoty bo nie zrobili tego co ich prosiłem . Firma mimo moich próśb paliła w środku , nie robiła tak jak sobie życzyłem . Co mogę w tym przypadku zrobić ? Zamieszczam poniżej zdjęcia umowy .Proszę o pomoc gdzie się udać , jakie pismo wystosować oraz jak tą sprawę poprowadzić.
Pozdrawiam

Emcet

Re: Proszę o pomoc z nie uczciwą firma !

Postautor: Emcet » 13 sty 2019, o 23:20

Niestety nie wiem dlaczego nie mogę zamieścić tutaj zdjęcia więc daje link do hoostingu gdzie wrzuciłem zdjęcie umowy
https://zapodaj.net/aae15c7d89685.jpg.html

okrusek

Re: Proszę o pomoc z nie uczciwą firma !

Postautor: okrusek » 14 sty 2019, o 17:01

Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.
W Polsce dzieci tylko j e d z ą,
dorosły z a k a n s z a!