Zamówienie jedzenia

Tingle

Zamówienie jedzenia

Postautor: Tingle » 5 lis 2018, o 16:11

Zaciekawila mnie ostatnia sytuacja: otóż na pyszne.pl był pewien kebab, ktory dotychczas dowozil zamowieia do mojego domu. Jednak gdy ostatnio zamowilismy jedzenie i oplacilismy je online, dostalismy odmowe dostawy - mimo, że wg serwisu byla ona mozliwa. Czy to podstawa do dochodzenia swoich praw?

Korsarz

Re: Zamówienie jedzenia

Postautor: Korsarz » 10 lis 2018, o 16:11

Po prostu trzeba zmienić dostawcę jedzenia lub najlepiej stołować się osobiście w jakimś sprawdzonym lokalu. Ja się nigdy nie zawiodłam na Restauracji Akademia w Warszawie. Zasługuje ona pod każdym względem na najwyższą ocenę. W dodatku mają trak urozmaiconą kuchnię, że nie sądzę, aby komuś tam coś nie smakowało. Moim ulubionym menu jest wegetariańskie, a szczególnie upodobałam sobie jedno danie. Gołąbki w sosie pomidorowym z kaszą jęczmienną i grillowanymi warzywami.

Michał T.

Postautor: Michał T. » 13 lis 2018, o 14:35

Przede wszystkim to w takiej sytuacji należy skontaktować się po prostu z pyszne.pl celem odzyskania płatności, o ile nie zwrócili jej automatycznie. Polecam też czytać regulaminy serwisów, z których się korzysta. Restauracja mogła mieć obłożenie i zwyczajnie mogli uznać, że nie wyrobią się z Pana zamówieniem. Przynajmniej uczciwie dali znać, że nie dadzą rady. Wielokrotnie zdarzało mi się, że zamówienia były przyjmowane, ale nierealizowane, bo restauracja nie dała rady - a ja czekałem na marne i to sporo czasu.

Bieliczka

Postautor: Bieliczka » 14 lis 2018, o 12:22

Zapewne w regulaminie pyszne.pl jest zapis, że w wyjątkowych przypadkach lokal może odmówić realizacji zamówienia. Zgłoś to do portalu, może dostaniesz jakiś rabat, może nie, ale na boga, ludzie nie róbcie sprawy sądowej i "dochodzenia swoich praw" z powodu tego, że nie dostaliście kebaba! Potem jesteście zdziwieni, że sądy wolno działają, a my adwokaci ciągle zajęci i nie traktujemy Was poważnie...

marek859

Postautor: marek859 » wczoraj, o 00:44

restauracja

Bizneswoman

Postautor: Bizneswoman » wczoraj, o 11:56

Jeśli mam być szczera, nie lubię zamawiać jedzenia, znacznie bardziej wolę gdzieś wyjść, porozmawiać i jednocześnie zaliczyć dobry obiad i się zabawić. Miejsca jakie odwiedzam zazwyczaj przypominają Bubbles Bar Warszawa , do którego mam daleko, ale wiele dobrego o nim słyszałam. Między innymi to, że podobno za 29 zł można wypić tyle szampana, na ile ma się ochotę ;) .