Złe wykonanie usługi,produktu

lukasz9797

Złe wykonanie usługi,produktu

Postautor: lukasz9797 » 16 sie 2018, o 20:52

Witam
Od kilku lat wraz z dziewczyną prowadzę sklep z artykułami dla dzieci w Irlandii.Jakieś dwa miesiące temu znalazłem w internecie firmę stolarską w Polsce i zamówiłem u nich 100 kompletów stojaków drewnianych pod kosz wiklinowy do spania dla dzieci.Oczywiście przed wykonaniem stojaków wysłałem wzór stojaka do tej firmy.Niestety wykonane stojaki jakie dostałem 3 tygodnie temu od tej firmy wyglądają tragicznie,otwory wywiercone w różnych miejscach,niechlujnie wykończone a malowanie tragiczne,niedomalowane.
Poprosiłem ową firmę stolarską do ponownego wykonania części stojaków które nie nadają sie do użytku a całość do ponownego malowania.Dana firma odpisała mi że jak chcę to mogą mi poprawić malowanie ale nie za darmo i wykonać 10% mojego żądania.Dałem im czas 14 dni na wykonanie nowych części ale nic przez ten czas nie zrobili.Co dalej robić?
Z racji tego że stojaki robiła firma Polska a ja przebywam w Irlandii nie miałem możliwości sprawdzenia towaru przed wysyłka do Irlandii.