Zakupilem towar, zaplacilem i towaru brak ...

Isotz86

Zakupilem towar, zaplacilem i towaru brak ...

Postautor: Isotz86 » 3 lip 2018, o 22:40

Witam , mam pytanie gdyż nie wiem co z tym fantem zrobić. Moja historia zaczęła się pod koniec kwietnia . Zakupilem rogówke w sklepie meblowym , stacjonarnie zapłacone karta płatnicza , suma 3 tyś . Niby wszystko ladnie pięknie umowa podpisana czas realizacji 5 tyg. Cierpiwie czekałem az czas 5 tyg minal. Nikt nie zadzwonil , nie powiadomil mnie ze cos jest nie tak. W koncu po kilku dniach dodzwoniłem się i dowiedziałem ze nie ma materialu na obicie i czas realizacji się wydluzy. po tyg ta sama sytuacja dzwonie i slysze ze nie ma transportu w moje okolice, tyg później mowia ze dopiero z produkcji zeszlo. co tyg inna wymowka. Chcialem odstapic od umowy i zazadac zwrotu pieniędzy , napisali ze nie ma powodu do odmowy .Ale najlepsze zaczelo się teraz. Dostalem SMSa ze firma zamknela wszystkie swoje salony. I ze dzialac będą tylko na zasadzie sklepu internetowego. Zaczelem panikować i wydzwaniać do firmy a także pisać maile w których zazadalem zwrotu pieniędzy. DOstalem odpowiedz ze firma oglosila upadlosc i ze nie mogą mi oddac pieniędzy i ze rogowka będzie zrobiona zgodnie z umowa. Nie wiem co mogę zrobić i czy wogole mogę cokolwiek zrobić. Okazalo się ze takich osob jak ja jest więcej w ciągu 2 dni zglosilo się do mnie ponad 20 osob które sa w podobnej sytuacji. Czy ktoś wie co z tym fantem zrobić ?

ciopas

Re: Zakupilem towar, zaplacilem i towaru brak ...

Postautor: ciopas » 22 lip 2018, o 14:03