Strona 1 z 1

Opony Honda

: 27 gru 2017, o 15:32
autor: marek243
Opony jak opony szczerze mówiąc. Jak dla mnie najlepsze są opony honda http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/c ... detal.html i nic tego nie zmieni. A jak nie wiecie co to za opony to poczytajcie sobie ;)

Re: Opony Honda

: 3 lut 2018, o 11:38
autor: ared3c
dobre to opony są
__________________
see this link

Re: Opony Honda

: 12 paź 2018, o 20:33
autor: Roman40
Nie używałem nigdy tych opon i nie mam pojęcia czy pasowałyby do mojego auta. W ubiegłym roku zamawiałem przez serwis oponeo, jednak chciałbym wybrać produkt lepszej jakości. Chodzi głównie o bezpieczeństwo, wożę dzieci do przedszkola, rodziców czasem do lekarza czy na większe zakupy, jestem za nich odpowiedzialny. Mniemam, że opony z wyżej półki podwyższyłyby też komfort jazdy a zużycie paliwa zmniejszyły. Na razie podczas porównywania online na własną rękę na dłuższą chwilę przytrzymałem się na stronie https://www.continental-opony.pl/samochod , też mają intuicyjną wyszukiwarkę (tyle że swoich produktów) i chyba trafiłem na coś dla siebie. Tej marki w praktyce też jeszcze nie poznałem dlatego będę wdzięczny za opinie chociaż po opisie wydaje się warta zainteresowania.

Re: Opony Honda

: 25 paź 2018, o 23:32
autor: kriss998
Obojętnie, na jakie opony się zdecydujemy - wszystkie potrzebują wymiany i nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zrobić sami. Na szczęście jest strona http://autogratis.pl/uslugi/wymiana-opo ... e-typy-aut która wskaże nam najlepsze punkty wymiany opon. Może akurat znajdziesz punkty, które są blisko Ciebie.