Strona 1 z 1

zamówienie jedzenia online

: 5 paź 2017, o 22:30
autor: flof
zamówiłam pizze i dostałam zupełnie inną. kolega zadzwonił i powiedzial jaka jest sytuacja ale pani z pizzerii oznajmiła iż dostawca skończył już prace i nie dostaniemy nowej pizzy. zaproponowała gratis - darmową pizze do następnego zamówienia i bezradny kolega się na to zgodził. pizzeria chwile później została zamknięta chociaż chciałam dalej walczyć jak dowiedziałam się jak rozwinęła się sytuacja. czy mogę zrobić z tym coś jeszcze jutro? bo jakby nie było zapłaciłam za zamówienie a na dobrą sprawę dalej go nie dostałam.

Re: zamówienie jedzenia online

: 16 paź 2017, o 23:56
autor: OLA34
wiadomo ze pieniadzy na polu sie nie zbiera ale takie pomylki sie zdarzaja wiec ja dalabym sobie spokoj. mialam podobna sytuacje, inna pizza byla rownie dobra wiec nikt nie robil problemow.

Re: zamówienie jedzenia online

: 17 paź 2017, o 14:54
autor: tomek645
Daj spokój. Pani przeprosiła, dostaniecie pizze gratis, więc już i Ty zachowaj się z klasą i opanuj swoje emocje.

Re: zamówienie jedzenia online

: 19 paź 2017, o 08:50
autor: Ekstrand
Dokładnie, przecież czasem się zdarzają takie sytuacje. Wiadomo, że nie powinny, ale zamieszanie i wtedy wychodzi właśnie tak.
____
Lampy Industrialne

Re: zamówienie jedzenia online

: 19 paź 2017, o 10:53
autor: Tomiksss
Jeśli dostaniecie później darmową pizzę za pomylone zamówienie, to nie powinnaś robić żadnych nieprzyjemności pizzeri. Takie pomyłki się zdarzają.

Re: zamówienie jedzenia online

: 20 paź 2017, o 19:58
autor: Norra
Dobrze wiedzieć że można tak prosto zamówić jedzenie. Zastosuję to w najbliższym czasie !

Re: zamówienie jedzenia online

: 9 lut 2018, o 21:54
autor: melten
ja niespecjalnie lubię zamawiać jedzenie online, wolę sobie zrobić swoje,a lbo na szybko kanapkę z szynką i pomidorem i do tego zjeść moje ulubioneserki kremowe Hochland, które jadam od dziecka :)