uszkodzony telefon

ilov3

uszkodzony telefon

Postautor: ilov3 » 31 paź 2015, o 17:02

Witam,
Kupiłem towar na allegro był nim telefon lg g2. Towar początkowo był na olx, kontaktowałem się również cały czas z sprzedającym przez olx. Sprzedający zgodził się wystawić towar na allegro i tam też dokonałem transakcji. Na olx poinformowałem sprzedającego, że jeśli coś będzie nie tak z gwarancją albo telefonem to go odeślę na co się zgodził. Wpłaciłem pieniądze, a telefon sprzedający wysłał z 11 dniowym opóźnieniem. Towart odebrałem na poczcie, sprawdziłem go też tam po czym okazało się, że ma pęknięty ekran i nie chce się odblokować. Sprzedający zapewniał mnie, że telefon jest w pełni sprawny. Gwarancja również się nie zgadzała. Telefon nie był odpowiednio zabezpieczony do transportu, paczka była ubezpieczona na kwotę 5tys zł, ale została wysłana bez zaznaczenia by się obchodzoną z nią ostrożnie. Zgłosiłem problem Pani na poczcie, ale poczta otwarta jest do 18 więc musiałem opuścić lokal i mam się zgłosić w poniedziałęk. Pisałem też do sprzedającego, że chcę zwrócić towar niezgodny z opisem, ale on nie chce go przyjąc. Co mam robić? Bardzo proszę o pomoc.