Prawa klienta na siłowni miejskiej

Pakus1988

Prawa klienta na siłowni miejskiej

Postautor: Pakus1988 » 20 sie 2015, o 21:11

Witam wszystkich,

Mam z pozoru dosyć dziwne pytanie. Rozchodzi się o to jakie rzeczy powinna według prawa cywilnego zapewnić "siłownia miejska" znajdująca się w miejskim ośrodku kultury, więc zależna od władz gminy swoim klientom? Mam na myśli tutaj między innymi to czy na takiej siłowni powinna według prawa być obecna jakaś osoba z uprawnieniami, która sprawuje opiekę nad ćwiczącymi itp? Czy brak takiej osoby jest dopuszczalny według prawa. Również jakie, ja jako, klient tej siłowni mam prawa np czy jeśli stanie mi się coś (jakaś większa kontuzja) mam prawo domagać się od władz gminy odszkodowania ? I wszystkie inne prawa dotyczące tematu.

Dodam jeszcze tylko, że oczywiście za wstęp na siłownię pobierana jest opłata w formie pieniężnej, znajduje się ona tak jak wspomniałem wyżej w MOK-u, sprawuje na niej "opiekę" tylko starsza osoba bez żadnych uprawnień (zajmuję się tylko i wyłącznie sprzedażą biletów , na dodatek osoba ta ma orzeczenie o niepełnosprawności) Czy w ogóle taka sytuacja jest dopuszczalna?

Prosiłbym o konkretne odpowiedzi lub odesłanie do konkretnych paragrafów gdzie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Pozdrawiam Wszystkich
Michał

oborak

Re: Prawa klienta na siłowni miejskiej

Postautor: oborak » 24 wrz 2018, o 14:38

Witam was wszystkich najserdeczniej jak się da! Jeśli ktoś z Was regularnie ćwiczy na siłowni to polecam do sprawdzenia oferty sklepu: https://www.trec.pl/odzywki-i-suplement ... y-i-bulki/ - na pewno nie pożałujecie, pozdrawiam!