Strona 1 z 1

Zgłoszenie kradzieży

: 22 sie 2014, o 20:45
autor: sla152
Na początku lipca tego roku zgłosiłem na policję o dokonaniu kradzieży , w której ja jestem poszkodowanym . Spisali zeznania itd . Po 6 dniach odnalazłem skradzioną mi rzecz w internecie , wystawioną na sprzedaż . Udałem się na komendę złożyć zeznania że rzecz wystawiona na sprzedaż należy do mnie . Powiedzieli że sprawdzą itd . W ciągu 2 tygodni ze 3 razy dzwoniłem i zbyt dużo się nie dowiedziałem , proszę czekać , być cierpliwym wszystko będzie dobrze . Nawet dzwoniłem do złodzieja czy rzecz nadal jest na sprzedaż itd . Mało tego złodziej , ponownie wystawił kradzioną rzecz na sprzedaż . Znany jest mi adres złodzieja i nr . tel . Od kradzieży w pierwszych dniach września miną 2 miesiące . Nie wiem na co policja czeka , co oni robią tak długo . Rzecz którą mi skradziono rozpoznaje około sześć osób . Wartość około 3 tyś złotych .

Re: Zgłoszenie kradzieży

: 25 sie 2014, o 22:03
autor: sla152
Dowiedziałem się że policja obserwuje złodzieja , czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie jak długo to może trwać ?

Re: Zgłoszenie kradzieży

: 27 sie 2014, o 09:33
autor: Lexy
Znając tempo działania naszych dzielnych policjantów to prędzej złodziej zrezygnuje z wystawiania ponownych aukcji niż oni zadziałają.
Możesz zawsze napisać skargę do komendanta.

Re: Zgłoszenie kradzieży

: 23 paź 2014, o 14:41
autor: Teshawar
Od kradzieży w pierwszych dniach września miną 2 miesiące . Nie wiem na co policja czeka , co oni robią tak długo . Rzecz którą mi skradziono rozpoznaje około sześć osób

Re: Zgłoszenie kradzieży

: 31 sty 2018, o 09:41
autor: mypslgate
Dzień dobry panie,
     Jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Mój przyjaciel mówi mi, że to wspaniałe forum informacji.