zacieranie sladow- zjedzenei marihuany POMOCY

vento

zacieranie sladow- zjedzenei marihuany POMOCY

Postautor: vento » 8 lut 2010, o 22:57

siema we wrzesniu zlapala nas kryminalna na jaraniui ja chcac pozbyc sie dowodow zaczalem zjadac tope co w sumie nic mi nie dalo bo byl ojeje za duzo a ja nie mialem czasu zeby zjesc wiecej poza tym chce dodac ze kolezka wszystko wzial na siebie ale i tak prokurator chce postawic mi zarzut moze wiecie jak wyjsc z tego obronna reka prosze o pomoc w jak najszybszym czasie bo w czwartek mam przesluchanie!!!! pozdro

vento

Re: zacieranie sladow- zjedzenei marihuany POMOCY

Postautor: vento » 8 lut 2010, o 23:00

chce dodac ze chce mi postawic zarzut zacierania sladow przestepstwa

duralexcompl

Postautor: duralexcompl » 8 lut 2010, o 23:52

Ktoś widział jak ją jadłeś???? czy funkcjonariusze to widzieli??? jaki związek miałeś z tymi dragami i z kolegą, a przynajmniej o czym wie policja??? W jakich okolicznościach doszło do zatrzymania i gdzie w tym czasie był towar???? No i co najważniejsze, jakie zarzuty chcą Ci przedstawić??? doszło do tymczasowego aresztowania??? kolege na pewno, ale czy Ciebie??? No i co zeznał kolega?

vento

Postautor: vento » 10 lut 2010, o 09:43

Witam i dziekuje za odpowiedz! Funkcjonariusze widzieli jak jak ją jadłem jak nas wyciagneli z auta to kazali mi to wypluc a ja nie chcialem ale po poewnym czasie musialem to zrobic bo nie dalem rady przelknac. Co do zwiazku z kolegami to policja wie ze od kilku lat sie znamy ze szkoloy i niedaleko siebie mieszkamy. Do zatrzymania doszlo w samochodzie pod zagajnikiem a towar byl u mnie pomiedzy nogami. Do tymczasowego aresztowania nie doszlo gdyz byla to mala ilosc ok 5 gram i kolega powiedzial ze wszystko jest jego i ze ja tylko nadziewalem. Koledze postawili zarzut posiadania i nie aresztowali go wcale tylko puscili nas z komendy. Dostal on 8 miesiecy w zawieszeniu na 2 lata. Jesli czegos jeszcze nie dodalem to prosze pisz to ci odpowiem. Zarzut dla mnie ma byc zacieranie sladow przestepstwa niszczenie dowodu rzeczowego. dzieki za pomoc czekam na odp i z gory dziekuje.

nitrous_oxide

Postautor: nitrous_oxide » 23 lut 2010, o 09:09

Jedzenie marihuany to nic innego jak jej zażywanie, a zażywanie narkotyków w Polsce nie jest karane, ani bezpośrednio, ani poprzez przepisy zakazujące ich posiadania. Ja bym wybrał na twoim miejscu taką linię obrony.