Jazda pod wpływem alk.-moża zmniejszyć kare przed wyrokiem?

shaft

Jazda pod wpływem alk.-moża zmniejszyć kare przed wyrokiem?

Postautor: shaft » 7 lut 2010, o 13:55

Witam. Złapali mnie na podwójnym gazie bez prawa jazdy i waznego dowodu rejestracyjnego. To mój pierwszy konflikt z prawem. Mialem 1,5 promila w wydychanym powietrzu. Po nocy aresztu i wytrzeźwieniu policjant zapytał czy bede chciał sie dobrowolnie poddać karze na co się zgodziłem. Zadzwonił do prokuratora i spytał o wnioskowaną karę na co grozi mi 8 miesiecy w zawiasach na 2 lata, zakaz prowadzenia pojazdów mech. przez 2 lata i grzywna 300zl. Czy przed uprawomocnieniem sie wyroku podczas rozprawy moge wnioskowac o lagodniejszą kare? Chodzi mi o krotszy okres zakazu prowadzenia gdyz mam dwojke rodziców z 1 grupą inwalidzką i niepełnosprawną siostre i samochod jest mi niezbędny. Prosze o info.

JUSTYNA_1211

Re: Jazda pod wpływem alk.-moża zmniejszyć kare przed wyrokiem?

Postautor: JUSTYNA_1211 » 11 lut 2010, o 22:10

JASNE ŻE MOŻESZ ZRÓB ODWOŁANIE OD WYROKU I BĄDZ W SĄDZIE POKORNY A NAPEWNO CI SIE UDA BĄDZ DOBREJ MYŚLI UDA CI SIE NA 100% :)

shaft

Re: Jazda pod wpływem alk.-moża zmniejszyć kare przed wyrokiem?

Postautor: shaft » 4 mar 2010, o 23:37

Witam ponownie. Minął miesiąc odkąd zatrzymano mnie pod wpływem lecz nie dostałem jeszcze żadnego pisma z sądu. Ile się czeka na rozprawę? Może ktoś wie?