Jazda pod wpływem alkoholu

19kamil94

Jazda pod wpływem alkoholu

Postautor: 19kamil94 » 14 sie 2019, o 11:06

Witam, 2 miesiące temu straciłem prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu, zgodziłem się na samoukaranie gdzie prokurator wnioskuje o 16 miesięcy prac społecznych po 20h. Rozprawa ma się odbyć 9 września. Planuję wyjechać za granicę do pracy za kilka dni i pytanie czy mogę jeszcze przed wyrokiem wysłać pismo do sądu mając sygnaturę akt od prokuratury? Chcę starać się o odroczenie na 6 mies lub o zamianę ograniczenia na grzywnę jeśli to możliwe. Jeśli nie teraz to jakie pismo i kiedy wysyłać?

swift.herminio
Kontaktowanie:

Re: Jazda pod wpływem alkoholu

Postautor: swift.herminio » 7 wrz 2019, o 14:06

Nigdy nie zrozumiem jazdy pod wpływem alkoholu, ludzie, jeśli piliście to nie wsiadajcie za kierownice, po co wam później nieprzyjemne konsekwencje.

Daniel19

Postautor: Daniel19 » 25 wrz 2019, o 13:24

Też nie rozumiem takiego bezmyślnego zachowania. Dobre pytanie skąd się bierze i to jeszcze taka brawurowa jazda? Odstawcie najlepiej butelkę a potem niezależnie od pojazdu jaki jeździcie, skorzystajcie ze wsparcia specyfiku, takiego jak dodatek do oleju silnikowego https://www.ceramizer.pl czy może też uszlachetniacza do paliwa. W każdym bądź razie zadbacie o lepszą jazdę, korzystając również z zasad ecodrivingu.

Tak poza tym, spożywanie alkoholu przed wyjazdem jest niedopuszczalne.

marianna.murphy

Postautor: marianna.murphy » 1 paź 2019, o 13:57

Cieszę się, że w Polsce kary są takie ostre.

Serafka

Postautor: Serafka » wczoraj, o 12:09

Przez takich nieodpowiedzialnych ludzi potem są wypadki :( Ehh... Ja natomiast postanowiłam zrobić niebawem taki kurs bezpiecznej jazdy, aby nawet w sytuacji krytycznej umiejętnie wyjść z opresji.