Ile dostane za to przestępstwo

NoSiema95

Ile dostane za to przestępstwo

Postautor: NoSiema95 » 26 lip 2019, o 01:18

Przychodziłem na zakłady i kasjerka była dla mnie czasami chamska potrafiła mi zmienic drużyny bo przeszkadzałem puszczać jej pupilowi
chyba miała takie poglądy chyba że miał z tego kase a ja nie i lubiła pomagać mu, a jak ja taki puściłem z 50 złotych to podskoczyła,zmieniła mi drużyny ze złości tak uważam pomimo że zle je napisałem bo zawsze pyta co to za literka a wtedy nie ,śmiała się z jego wygranych jak przychodził zawsze była umalowana itp i chodziła do toalety nazywał się Darek i to tyle,pierwszy raz skierowałem wtedy grozby za celowe zmienienie druzyn albo wzielem to za to,potem gdy przyszedłem i zapytałem się czy zrobiła to specjalnie odpowiedziała a umiesz czytac zębami na napis pokazała masz 15 min na zmienienie drużyn. Potem uważałem że oszukuja bo widziałem raz jak puszczaja małe kursy z których mieli tysiaka a ja mam ze 100 złoty,puszczali z 2 zlotych mecz za 1000 a ja mam z takiego 120 ,miałem ja za oszustke więc byłem chamski,przesiadywali tu ludzie tez pili alkohol warczeli na mnie jak jej groziłem i jeden do mnie wstał kiedyś jak chciałem puścić kupon a on tam siedzi kilka godzin odebrałem to jako grozbe mówiła że jeden z nich jest agresywny piotrek kiedyś i że w sts jest promocja na święta 1000 złotych na gre ,groziła mi ochrona miałem urojenia że są jej przyjaciółmi i miałem uraz że to jej jacyś tam ochroniarze,częstowała ich nie raz ptasim mleczkiem i ciastem nawet przy managerze gdy wpadli i chcieli kubki i ona powiedziała że mam wypierdalać i że wezwie policje, groziłem jej wszystkim co mogłem w internecie do dziewczyny i chciałem jej samochód mam sprawe za grożenie śmiercia,uszkodzenie ciała ,i mienia za grozby grozi mi do 5 lat wiezienia nigdy nie byłem karany chce przedstawić miej więcej oba urojenia zdać sie na niedawna chorobe psychozy i inne choroby głosy że może to przez nią,groziła mi ochrona ,chamsko do mnie czasem mówiła ,pili tu alkohol zle ich odbierałem,nie mam problemów w innych zakładach,jestem dosyć miłym człowiekiem może nie aż tak bardzo widoczne to jest,dostałem nauczke nigdy tego nie zrobie, nie miałem spraw za kradzieże,rozboje i tym podobne proszę o łagodny wymiar kary .Czy mogę się tym bronić? Prokurator mnie chyba nie lubi,dał mi zarzut do 5 lat pozbawienia wolności, i powiedział że groziłem innym przyznałem się częściowo do winny w sądzie sie przyznam do wszystkiego z zarzutami jestem zły na sposób załatwienia mojej skargi i tym podobne uwazałem ze oszukuja żałuje i nigdy tego nie zrobie i tym podobne nigdy tego nie zrobiłem przez 5 miesięcy prosze o łagodny wymiar kary . ile dostane czy mogę się bronić tak?

Roman40

Re: Ile dostane za to przestępstwo

Postautor: Roman40 » 17 sie 2019, o 13:45

Jeśli nie byłeś wcześniej karany, jest spora szansa, że dostaniesz wyrok w zawieszeniu i zakaz zbliżania się do osoby lub osób, którym groziłeś. Jeśli sąd winę Ci udowodni, np. są świadkowie, nagrania- powinieneś przeprosić, wytłumaczyć, że te groźby padały w afekcie.