Wyłudzenie kredytu

Varius

Wyłudzenie kredytu

Postautor: Varius » 29 cze 2019, o 13:55

Witam. Obecnie spłacam cztery kredyty. Moje zarobki to około 5500. Na umowie jednak jest najniższa krajowa. Przy zaciąganiu tych kredytów przedstawialem zaświadczenia na których widniał zarobek jaki w rzeczywistości zarabiam. Pracodawca o tym wiedział i to potwierdzal telefonicznie aczkolwiek zaświadczenia te kazał mi sobie wypisać samemu. Kredyty spłacam bez żadnych opóźnień. Nurtuje mnie jedno. Czy jeśli bym nie daj Boże z jakiś powodów przestał płacić bank wypowiada umowę itp później wkracza komornik. Czy pomimo tego że spłacam regularnie a komornik by nie miał z czego wziąć to on informuje bank dlaczego?

Zufela

Re: Wyłudzenie kredytu

Postautor: Zufela » 23 lip 2019, o 11:20

Również dowiedziałabym się czegoś więcej w tej kwestii.

kingston

Postautor: kingston » 31 lip 2019, o 10:02

Jak przestaniesz spłacać raty to oczywiście musisz ponieść tego konsekwencje, a komornik to ostateczność. Jak spłacasz regularnie to komornikiem nie ma się co martwić, on nie pojawia się, gdy regulujesz zadłużenie, a gdy tego nie robisz. Ostatniego zdania tej wypowiedzi niestety nie zrozumiałem

warda7

Postautor: warda7 » 7 sie 2019, o 14:57

wiem, że wizja komornika jest przerażająca, ale do niego jest jeszcze długa droga, poza tym nie wszystko może zająć. sprawdź sobie, co może zająć komornik, tu jest fajny artykuł: https://kruczek.pl/co-moze-zajac-komornik/ to nie jest tak, że zajmuje od razu wszystko