Prawojazdy jak odzyskać.

Kopytko123

Prawojazdy jak odzyskać.

Postautor: Kopytko123 » 31 paź 2018, o 22:42

Pewnego dnia w wyniku kolizji zatrzymano mi prawojazdy. Poszkodany wrócił ze szpitala, byłem trzeźwy i ostrzałem od sądu zakaz prowadzenia pojazdów na 6 miesięcy. Od tego wyroku się odwołałem, ponieważ jeżdżąc zarabiam. Przed upływem 6 miesięcy poszkodowany złożył odwołanie i jakieś dokumenty że był poturbowany więcej niż 7dni. Od upływu kary 6 miesięcy minęły już dwa miesiące sąd nie wydał decyzji o wydaniu prawojazdy. Co ciekawe w ostatnim czasie zostałem skierowany przez sąd do biegłego psychiatry. Psychiatra w rozmowie stwierdził, że nie widzi powodu wezwania mnie na tego typu badania. Co mogę zrobić aby odzyskać prawojazdy? Nie ukrywam, że sytuacja powoli zaczyna mnie przerastać. Oczywiście mam pomoc prawną ale chcę skonfrontować ją z innymi.

Bieliczka

Re: Prawojazdy jak odzyskać.

Postautor: Bieliczka » 9 lis 2018, o 15:57

Na odległość to niewiele Ci pomożemy. Niech Twój prawnik napisze pismo, że ładnie prosisz o zwrot prawa jazdy, gdyż minął już wyznaczony przez sąd okres z dołączoną opinią psychiatry i podkreśleniem, że śpiewająco przeszedłeś badanie. Sąd musi na wniosek odpowiedzieć, więc jeśli jest jakiś powód, dlaczego nie możesz dostać prawa jazdy z powrotem, dowiesz się w uzasadnieniu.