Zostałem złapany na kradzieży...

Wirtual96
Posty: 1
Rejestracja: 1 paź 2018, o 10:22

Zostałem złapany na kradzieży...

Postautor: Wirtual96 » 1 paź 2018, o 10:24

Witam wszystkich,

otóż zwracam się z jak dla mnie dużym problemem jaki mnie spotkał. Mogę to napisać trochę chaotycznie ale sytuacja miała miejsce przed chwilą.

Jako pracownik dwuletni pracownik marketu (22 lata i studiuję) zapomniałem wziąć słuchawek dousznych do pracy i wpadłem na kompletnie głupi pomysł i rozpakowałem opakowanie (przy okazji je uszkadzając) ze słuchawkami dousznymi o wartości 67 złotych. Następnie zacząłem słuchać z nich muzyki. Nie miałem zamiaru ich ukraść, a jedynie postąpiłem w ten wyżej opisany sposób. Zawiadomiono policję, pech chciał, że nie miałem możliwości zapłacić i muszę czekać na korespondencję dot. przyjścia na komisariat.

Chciałbym wiedzieć jak to wpłynie na moją przyszłość, studiuję Bezpieczeństwo Narodowe i jestem na drugim roku. Jednocześnie mam dobrą opinię wśród pracowników... Jak zostanę potraktowany, co mówić na tym przesłuchaniu.

Dodam jeszcze, że wszystko jest nagrane na monitoringu...

Ps. Sprawa jest świeża i czy pójście do marketu i rozmowa mająca na celu oddania pieniędzy ma sens?

Bieliczka
Posty: 9
Rejestracja: 5 lis 2018, o 11:51

Re: Zostałem złapany na kradzieży...

Postautor: Bieliczka » 27 lis 2018, o 14:23

To co napisałeś na koniec jest najlepszym rozwiązaniem - idź do kierownika, przeproś, zapłać i powiedz, że było to głupie i nieodpowiedzialne i bez sensu i nie wiesz czemu wpadłeś na tak głupi pomysł. Prawdopodobnie wycofają oskarżenia i tyle z tego będzie.
Generalnie kwota jest tak niska, że kwalifikuje się nie tylko na wykroczenie, ale na niską szkodliwość czynu. Ale wiadomo, lepiej żeby zajął się tym kierownik niż policja.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości